Jak malować Faux fliz na beton

Jak malować Faux fliz na beton

Perk konkretne patio, podjazd lub taras malując ją ze wzorem kamień naturalny. To jest bardziej przystępne niż przebudowa struktury przy użyciu rzeczywistych kostka brukowa i pozwala uzyskać wygląd dokładnie tak, jak chcesz. Zawsze farby na łagodne dni gdy nie ma żadnych opadów Prognoza w ciągu najbliższych kilku dni. Wzorzec fliz jest elastyczne rozwiązaniem, ponieważ umożliwia tworzenie wyglądu wielu różnych naturalnych kolorów i można zmieniać rozmiar i kształt kamieni. Można nawet wybrać kolory nienaturalne, takich jak niebieski, funky wygląd.

Instrukcje

•Sterowanie betonu z emulgowania cleaner przeznaczony do usuwania smaru i oleju z betonu. Wymieszać do czyszczenia zgodnie z instrukcją na opakowaniu i szorować podjazd z nim za pomocą szczotki lub długiej rączce miotła. Wypłukać z węża ogrodowego, gdy skończyłem i czekać aż wyschnie przed przystąpieniem.

•Etch gładkich betonowych roztworem kwasu solnego 10 procent. Nosić rękawice ochronne, oko okulary ochronne podczas pracy. Stosuje się jeżyć pędzlem. Umożliwić kwas siedzieć zgodnie z instrukcją na opakowaniu, które jest zazwyczaj 5-10 minut. Spłukać i pozostawić na 24 godziny, więc całkowicie wysycha.

•Obróć Beton podkład na powierzchnię za pomocą długiej rączce gąbka. Wlać tacy farby podkładu, zanurzyć rolki i rolki to całej powierzchni za pomocą kresek nakładających się. Rozpocząć na koniec od punktu wyjścia, więc nie malujesz się na rogu. Umożliwić podkład leczyć na co najmniej 45 minut.

•Kawalki duży kawałek gęstej pianki, w tym pianki tapicerskiej, na duże kawałki. Trzeba co najmniej trzy rozmiary. Służą one do stemplowania farby na wzór fliz na beton. Zrobić największy kawałek co najmniej 10 centymetrów szerokości i najmniejszy 2 cale.

•Stir szkliwa na bazie wody farby, który jest przeznaczony do betonu lub patio. Położyć plastikową folią na beton i polać duży basen z każdego koloru na arkuszu. Wybierz trzy kolory, które są w podobnym spektrum kolorów. Na przykład wybierz cegła ciemny kolor, a następnie średnich wersja cegły i kolor światła Cegła białawy. Można również użyć innych odcieni koloru bordo lub brązowy.

•Miksowanie krawędzi każdego puddle z sąsiednich krawędzi tak na początku kolory do mieszanki. Chcesz jeszcze trzy różny kolory z kolorami w środku.

•Soak największym kawałkiem pianki w farbie, zimnica wyłącza wszelkie nadmiar farby na gazety i dociśnij ją na beton w najdalszy kąt od punktu wyjścia. Nadal dabbing gąbki w paincie i przytulając ją na beton. Różne rozmiary betonu, że używasz i kolory. Zostawić miejsce 3/4-cala między każdego znaku gąbka, to reprezentuje linii zaczynu.

• W każdym niepomalowanych miejsca wzdłuż krawędzi lub w narożach za pomocą pędzla pianki Napełnij parafiną.

•Automatycznie farby do leczenia zgodnie z instrukcją producenta przed użyciem betonu.