Jak dodać okno do łazienki

Jak dodać okno do łazienki

Dodanie okna do łazienki otwiera pokoju do bardziej naturalne oświetlenie, ulepszona wentylacja i dodaje znacznie do ogólnej wartości domu. Dobrej jakości, po przystępnych cenach windows są dostępne w większości sklepów dla majsterkowiczów. Podczas dodawania okno, to jest konieczne do ustalenia właściwej lokalizacji i ilość ściany, aby usunąć zadanie. Zachować ostrożność podczas pracy z ściany nie elektryczne i wodno-kanalizacyjnych jest uszkodzony lub zaburzona podczas instalacji.

Instrukcje

• Organizuj dla lokalizacji okna na zewnętrznej ścianie. Spróbuj użyć ściany, która nie jest zamurowane na zewnątrz, ponieważ jest to skomplikowane rozbiórki i instalacji. Za pomocą czujnika stud, ustalenia położenia ściany wewnętrzne stadniny.

• Sprawdź, czy w środku sali, że ściana jest bezpłatne linie elektryczne i wodno-kanalizacyjnych. Sanitarny jest łatwiej określić, poprzez wybranie ściany od umywalki. Elektryczny jest trudniej ocenić jak masz mało nie sposób poznać niektórych lokalizacji wewnętrzne okablowanie bez rzeczywiście cięcia w ścianę.

•Mark punkt na ścianie na dole okna na poziomie komfortowym. Pomiaru długości ściany, okna i zlokalizować punkt środkowy. Wziąć poziome wymiary okna nowe, podzielić ją na pół i wyróżniać od punktu środkowego z obu stron w celu określenia położenia na ścianie

•Build ramka z 2 na 4 deski do rozmiaru okna. Umożliwia utworzenie silna rama drewno kleju i śrub 3-calowy.

•Kawalki przez ściany i ściany stadniny dla rozmiaru tyle, aby dopasować rama z drewna. Dopasować go bezpiecznie w przepaść i zakotwiczyć go do cięcia kołki z drewna śruby na górze i na dole. Dopasowanie poziomy nawiasów klamrowych między ramki i najbliższej stadniny Aby zakotwiczyć go szczelnie w miejscu.

•Umieścić okna do ramki. Dodać dwie śruby, jednym w każdym rogu, aby trzymać go w miejscu. Użyj poziom aby upewnić się, że okno jest proste. Wykorzystanie drewna podkładki do równowagi to właściwie na ramie. Dodać śruby na dole ustabilizować. Dostosowanie to doskonały poziom i zabezpieczyć okno nowy szczelnie do ramy.

•Wymień każde wnętrze materiał na ścianie i dodać wnętrze ramki lub przyciąć do ukrycia instalacji. Dodać oprawy zewnętrzne i wykończenie zewnątrz szczelnie przed żywiołami. Umożliwia to uszczelnienie uszczelki i masy uszczelniające.

Porady & ostrzeżenia

  • Należy zachować ostrożność, dodając windows do łazienki, który jest zbyt duży dla mur otaczający. Rozmiar okna nie powinno być więcej niż 1/4 powierzchni całkowitej ściany.
  • Przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności i nosić rękawice i okulary ochronne podczas pracy z elektronarzędzi.