Jak przeszczep Bottlebrush Buckeye

Buckeye Bottlebrush (Aesculus parviflora) jest to duży krzew, który rozprzestrzenia się za pośrednictwem Oddzielacz winny. Osiąga do 12 stóp wysoki i 20 metrów szerokości. To dostaje swoją nazwę od długiej, wąskiej, wiszące wystawy kwiatów, które produkuje w lecie. Roślina ma głębokie zielony, woskowa palmate liści, które żółkną jesienią. Buckeyes mają rozbudowany system korzeni i zaczynają ponownie, jeśli posadzone w zbyt małym obszarze. Przesadzanie to do większej przestrzeni rozwiązuje ten problem.

Instrukcje

•Wybierz nowych nasadzeń miejscu że dostaje częściowe na pełnym słońcu. Powinien mieć dobrze opróżniania, wilgotne gleby o pH neutralnym do kwaśnych.

•Dig się w zakładzie w późną zimą lub wczesną wiosną. Łopaty i rozpocząć kopanie w linii ociekania zakładu, który jest najszerszy zasięg liści. Kopać kierunku tułowia i pod korzenie. Dostać jak najwięcej z systemu korzeniowego jak to możliwe.

• Wyciągnąć Busha z otworu i na tarp więc można przeciągnąć go do nowej witryny sadzenia. Dla małych zakładów nosić go lub umieścić go w taczki.

•Dig otwór w nowe sadzenia stronie wystarczająco duży, aby zmieścić korzeniowej plus 12 cali szerokości. Niższych roślin do nowego dołka tak to jest na tej samej głębokości jak w oryginalnych otworów.

•Backfill otwór z gleby. Ujędrniający gleby z rąk eliminuje pęcherzyków powietrza. Strefa wodna, aż gleba osiada.