Jak podmienić zapalnikiem Kenmore

Jak podmienić zapalnikiem Kenmore 80

Używa suszarka gazu Kenmore 80 zapalnikiem na światło gaz dostaw i tworzenie ciepła. Ten zapalnik jest kruchy kawałek sprzętu i może złamać lub po prostu zużywają się w czasie. Jeśli twój Kenmore 80 uruchamia ale nie zgrzać, szanse są zapalnikiem albo nie powiodło się lub zaczyna się psuć. Można kupić zamiennik zapalnikiem dla Twojej Kenmore 80 w części autoryzowanego centrum i zastąpić go sobie.

Instrukcje

•Odłącz Kenmore 80 gazu suszarka i wyłączyć dopływ gazu do jednostki. Nigdy nie pracować na suszarni z gazu lub energii elektrycznej nadal połączony.

•Wyjąć szarpie ekranu z suszarni. Znajdź dwie śruby na górze obudowy i usunąć je.

•Lekko przednich narożników górnej obudowy, a następnie naciśnij szpachlą przeciwko klipy na lewo i prawo do wycofania ich. Obróć gabinetu góry się i umieścić go w ścianę.

• Odszukaj drzwi przełączyć złącze i wyjmij go z gniazda uprząż. Otwórz komorę suszarni, a następnie usunąć dwie śruby, które zabezpieczają przełącznik drzwi w miejscu. Usunąć przełącznik drzwi i Odłóż ją na bok.

•Wyjąć śrubę, która zabezpiecza zapalnikiem do montażu palnika. Montażu palnika znajduje się na lewej stronie Kenmore 80 suszarka, jak patrzysz na to z przodu. Slajdów zapalnikiem z jego gniazda w montażu palnika. Zabezpieczyć nowy zapłon przy zachowaniu śruby, a następnie zamontować i przetestować suszarni.

Porady & ostrzeżenia

  • Zrozumieć nowy zapłon przez jego krawędzie. Należy uważać, aby nie trzymać z zapalnikiem zbyt mocno, ponieważ jest bardzo kruchy i może pęknąć.