Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton Model 402417 Twin cylindra

Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton Model 402417 Twin cylindra

Briggs & Stratton Model 402417 twin silnik jest jednym z wielu silników zaprojektowany przez Briggs & Stratton, lider w branży. Silnik Briggs & Stratton Model 402417 mogą cierpieć od świecy zapłonowej, elektromagnetyczne i gaźnika odpowietrzania problemy, które mogą doprowadzić do całkowitego niepowodzenia uruchamiania silnika, lub "rozpylania" zjawisko silnik, który można prowadzić Briggs & Stratton uruchomić około. Na szczęście to nie ma być stały scenariusz dla swojego twin silnik. Można Rozwiązywanie problemów i naprawy Briggs & Stratton Model 402417, nawet jeśli masz nie znajomości z urządzeniem.

Instrukcje

•Sprawdź Briggs & Stratton model cylindra 402417 typu twin spark plug. Powinien być podłączony do przewodu cienkie, czarny zapłonu po prawej stronie Zgromadzenia silnik Briggs & Stratton. Jeśli nie jest, włóż Drut do tylnej części świecy zapłonowej.

•Wymieniæ Briggs & Stratton model cylindra 402417 typu twin spark plug, jeśli pojawia się zużyte, jeśli posiada korozji lub jego biały pierścień ma sczerniałe z miejsca. Usuń przewód zapłonu i podłączyć przewód do punktu wstawiania tylne na nowe świecy zapłonowej.

•Sprawdź, Briggs & Stratton model 402417 typu twin cylindra elektromagnetyczne jest prawidłowo podłączony. Znaleźć cewki poprzez śledzenie czerwony drut terminali baterii do gdzie elektromagnetycznych leży między akumulatorem a reszta silnika. Przewód ten musi być podłączony do Briggs & Stratton model 402417 typu twin siłownik elektromagnetyczny w boczne śruby. Umieść końcówki przewodu terminali na śruby i zaciśnij na miejscu za pomocą klucza nasadowego.

•Troubleshoot gaźnik Briggs & Stratton model 402417 typu twin cylindra, jeśli utrzymują się problemy z silnikiem i to działa mniej więcej. Włączyć silnik i pozostawić na.

• Znajdź Briggs & Stratton model gaźnika miska w kształcie cylindra 402417 typu twin twin silnik, około połowy z góry silnika po stronie prawej. Na dole gaźnik posiada Zawór iglicowy dostosowań powietrza. Dokręcić ten Zawór regulacji powietrza po prawej stronie, aż nie można dokręcić go więcej.

•Obracanie Zawór regulacji z powrotem w lewo jeden lub dwa obroty i słuchać silnika jak to zrobić. Dostosowanie zawór stopniowo do lewej, jeśli silnik nadal pluć i uruchomić około. Słuchaj ty densytometru.

•Korzystaj na Briggs & Stratton model 402417 typu twin cylindra jest gaźnik, jeśli zmiany Zawór regulacji powietrza nie są dostarczanie pożądanych rezultatów. Miejsce patelni poniżej gaźnika przed przystąpieniem.

•Unscrew nakrętka na spodzie twin Siłownik gaźnika przy użyciu klucza nasadowego. Umożliwić wszelkie gazu i cieczy do spuścić na patelni, a następnie całkowicie usunąć miski poluzowane gaźnika.

•Użyj szczotki do szorowania nakrętki oczyścić z gaźnika czyszczącego.

•Scrub wewnątrz miseczki typu twin Siłownik gaźnika tkaniną. Upewnij się, że to jest czyste, a następnie ustawić go z powrotem na miejsce.

•Tighten orzech do dołu gaźnik z twój Klucz nasadowy.