Jak sadzić przez cały rok kwiat ogród

Jak sadzić przez cały rok kwiat ogród

Ogrody kwiatowe wypełnione szeroki wybór kwiatów wieloletnich o każdej porze roku stworzyć przestrzeń, aby cieszyć się przez cały rok. Z różnych kształtów, rozmiarów i kwitnie cały ogród również tworzy przestrzeń, która ciągle się zmienia, gdzie można pospacerować po ogrodzie kwiat i docenić to, co jest w rozkwicie i czekamy na to, co jest do naśladowania. Aby upewnić się, że masz udane ogrodzie, wybrać te rośliny, które rozwijają się w ciągu swojej strefy mrozoodporności amerykańskiego Departamentu Rolnictwa.

Instrukcje

•Pick kwiaty, które rozwijają się w ogrodzie na podstawie klimatu i ilość światła słonecznego krajobrazu otrzymuje. Wybierz niski utrzymanie kwiaty, które są tolerancyjne ciepła i susz do tworzenia udanych zakładu.

•Sketch się wzorzec projektowania odnoszą się do jak swój sposób pracy poprzez ogród i pozwalają na dokonanie zmian w ostatniej chwili podczas sadzenia. Rosną kwiaty na każdą porę roku zapewnić, że ogród jest w rozkwicie stała.

• Rozpoczęcie przez sadzenie kwiatów wieloletnich, rodzaju roślin, które odrastają każdego roku. Roślina z tyłu kwiat ogród przy użyciu najwyższych i pełnią bylin, okazji do przodu do stworzenia zrównoważonych, warstwowe projekt.

•Grow zima kwitnących kwiatów, które pojawiają się w zimie do wczesnej wiosny aby zapewnić kolor kwiatów ogród. Wybrać kwiaty jak Przebiśniegi zapewnienie kolor podczas często bezbarwny późną zimą i wczesną wiosną miesięcy.

•Plant wiecznie zielone kwiaty wewnątrz ogrodu aby przeciwstawić się zimy opustoszałe. Wybierz evergreeny kwitnących jak Ciemiężyca zapewnienie kolor z ich kwiatów i liści.

•Użyj wiosna kwitnący kwiat żarówki jak krokusy i żonkile w pełnym kwiatów ogrodzie dostarczać energię po uśpione zimowym. Miejsce żarówki wiosna wokół ogród na wybuchy śmiałych kolorów.

•Incorporate roczne kwiaty między porami roku pomóc wypełnić nagie miejsca kwiat łóżko. Jednoroczne miejsce jak bratki i zinnias w pełnym kwiatów ogrodzie stworzyć łóżko pełne.

•Pokrywa kwiat łóżko z warstwą 3 - do 4-calowej żeby pomóc kwiaty zatrzymywania wilgoci i tłumią chwasty.