Narzędzia potrzebne do zawieszenia drzwi wewnętrzne

Narzędzia potrzebne do zawieszenia drzwi wewnętrzne

Instalowanie drzwi wewnętrzne jest proste zadanie, które można osiągnąć szybko i dokładnie jeśli masz odpowiednie narzędzia. Nie ma znaczenia, jeśli drzwi jest wstępnie wisiał, podział ościeżnicy lub po prostu płyty drzwi, narzędzia użyje są takie same.

Poziomy

Poziom 2 - lub 4-stóp może służyć do Sprawdź podłodze otwarcia drzwi i ościeżnicy drzwi, aby zobaczyć, jeśli są one poziom, podczas gdy poziom 6-foot jest potrzebne aby sprawdzić boki ościeżnicy drzwi dla pion.

Młotek

Młotki są przydatne dla gwintowania w podkładki, jazdy paznokcie, przenoszenie ościeżnicy drzwi lub i usunięcie lub zastąpienie zawias szpilki.

Zestaw do paznokci

Oprócz wskazówek opadania głowy paznokci, nail zestawy można również usunąć sworznie.

Nożyk z łamanym ostrzem

Noże narzędzia służą do wykończenia drzwi podkładek, które wystają poza drzwi obudowy.

Wiertarki/wkrętarki

Wiertła i/lub śruba kierowcy są używane do instalowania sprzętu drzwi jak zawiasy i zamki. Wiertarki są używane do odwiertów hydrogeologicznych, w razie potrzeby, przez drzwi do zainstalowania klamki.

Piły tarczowe

Pilarki tarczowe są używane do uciąć na dole obudowy drzwi w sytuacji, gdy po jednej stronie otworu drzwi jest wyższe niż w innych. Pilarki tarczowe również może służyć do wykończenia dolnej części drzwi do rozliczenia dla podłogi, takich jak dywan, lub pozwala na lepszy przepływ powietrza w budynkach, które mają tylko jedną centralną klimatyzację powrócić.

Piły ścięcia

Piłą spalinową ścięcia lub Piła i skrzynka uciosowa będzie używany do cięcia i formowania, w razie potrzeby, do drzwi.

Centymetrem/ołówek

Tasmy i ołówek wola okazać się pożytecznym dla pomiarów i znakowania różnych postaci rzeczy wyciąć znaków do układu linii.

Nail Gun/kompresor

Pneumatyczne, gazu lub pistolet zasilany z baterii paznokci będzie proces łatwiejsze i szybsze.

Podkładki

Nie technicznie narzędzie, podkładki są umieszczone za każdym zawias, u góry i u dołu po obu stronach drzwi, a za talerz strajk. Podkładki zachować ościeżnicy drzwi z ruchu i wyjść z użycia. To trzyma drzwi żu uniemożliwiając wiązanie.

Piły dwuręczne

Dłuta z 1/4 cala do 1 cala szerokości są używane do tworzenia mortises dla zawiasy i strike płyty. Są one również wykorzystywane do pogłębienia istniejących mortises.

Krok Ladder

Krok 4-stóp drabiny jest więcej niż wystarczająca dla wszystko, co musisz zrobić, takie jak tworzenie gniazdo na górny zawias na drzwi 8-metrowej lub zainstalować piłkę połowy w górnej części drzwi.