Jak wynająć dom malarza

Jak wynająć dom malarza

To czas, aby spojrzeć na dom malarza, jeśli twój dom zaczyna chip i skórki. Jeśli uzyskanie pięknego domu, można wynająć dom malarza na zewnątrz obraz swojego domu.Większość DIY'ers sobie sprawę, że profesjonalne jest konieczne, gdy nie mają wystarczająco dużo czasu lub projekt jest zbyt duży. Wynajęcie domu malarz nie znaczy, nie można pomóc, ale to znaczy, że twój dom będzie malował szybko i profesjonalnie.Oto kroki, aby wynająć dom malarza

Instrukcje

•Przed wyszukujesz swój dom malarza, musisz zdecydować kilka sztuk kluczowych informacji do akcji dla oszacowania i cytaty. Wiem, jaki rodzaj farby chcesz używać i wybierz kolor, który masz. Także jeśli ty znać długość mierzona w stopach kwadratowych domu, jest ważne, aby mieć więc dom malarza ma pomysł, jak duży jest twój dom.

•Możesz trzeba skontaktować się z kilku malarzy house w Twojej okolicy o wycenę lub oszacować. Zazwyczaj wolne, to przegląd potencjalnych ustawy powie Ci dokładnie ile można się spodziewać dla pracy w szczegóły dotyczące czasu, farby i inne wydatki. Także na oszacowanie będą informacje na temat wpłaty niezbędne do rozpoczęcia pracy.

•Po szacunek czy cytat, mówić do twój potencjalny malarz aby zobaczyć, jaki rodzaj osi czasu jest możliwe. Również zapytać, jeśli gwarantują ich czas wykonania lub jak zapewnić terminów.

•Also na rozmowę, zapytać, czy spółka jest licencjonowana i/lub narożna, i upewnij się, że one są doświadczeni malarze z wysokiej jakości miejsc pracy przez pobranie listy referencje.

• Skontaktuj odniesienia do kilku malarzy house, czujesz, może być dobre do pracy. Zadawania pytań kluczowych na osi czasu, posprzątać po wykonywana jest praca i jak ogólnie wyglądał obraz pracy.

•Once masz swój szacunek, informacje na temat malarza i cenę, teraz jest czas, aby ostateczny wybór twój nowy dom malarza. Po wykonaniu tak, odebrać telefon zawołać twój nowy dom malarza i zaplanować malowanie!

Porady & ostrzeżenia

  • Obraz domu może być bardzo śmierdzący. Należy rozważyć, planowanie, kiedy jesteś z miasta, więc farby można wysuszyć!
  • Nie zapominaj, że trzeba przenieść psy i koty, gdy malarz przychodzi do pracy. To może być nieprzyjemne dla zwierząt do nowych ludzi w domu.