Jak uzyskać gromadzeniu się brudu z basenem

Jak uzyskać gromadzeniu się brudu z basenem

Czy można mieć na powierzchni ziemi lub pod ziemią basen, gromadzeniu się brudu występuje czasem naturalnie. To jest bardzo często środowiskowych przyczyn, ale również spowodowane przez zawodników, którzy będa basenu z brudu i innych substancji, takich jak balsam do opalania, na ich organów. Aby zachować gromadzeniu się brudu do minimum, większość producentów basen polecam regularny harmonogram sprzątania, zwykle około raz na tydzień. Niektórzy właściciele basen może oczyścić ich puli mniej i twarzy, usuwanie większej ilości osadów. Bez względu na ilość osadów basen producentów, a także basen podać adres sklepy potrzeb czyszczenia oferując kilka akcesoriów, które można usunąć większość gromadzeniu się brudu.

Instrukcje

•Wykonanie filtr pompy co najmniej sześć do ośmiu godzin każdego dnia aby usunąć cząstki zawieszone brud z woda. Niektóre pompy wyposażone w zegar automatycznie uruchomić pompę na określoną ilość czasu. Zmień filtr tak często jak to konieczne, zgodnie z wskazówkami z filtra, które wyjaśniają, jak rozpoznać podczas filtrowania potrzebuje zmiany lub jak często to zmienić.

•Sweep góry nad wodą odpieniacz do usunięcia zabrudzenia powierzchni cząstek, jeśli filtr nie wypompowanie wszystkie zabrudzenia powierzchni. Filtr pompy zazwyczaj ma zdolność wobec filtr na zewnątrz większych kawałków brudu i osadów.

•Scrub ściany basenu z sztywny, teleskopowe czyszczenie szczotką usunąć gromadzeniu się brudu. Brud osiądzie na dnie basenu, gdzie można go usunąć po ścianach są jasne brudu. Użyć roztworu wody i łagodnego detergentu do stosowania na ścianach podczas szorowania trudniejsze zabrudzenia i gromadzeniu się brudu.

•Podłącz próżni basen kurek wody i wąż lub twój basen ssącego, w zależności od jeśli używasz modelu automatyczne lub ręczne. Stosować się do instrukcji dostarczonych z próżni basen. Zamiatać próżni głowę, jeśli za pomocą ręcznego model, na dnie basenu usunąć gromadzeniu się brudu. Automatyczne modele to na własnych, skoro można ją umieścić w puli. Pusty basen odkurzacz brud kolekcja kontener jest wypełniony i nadal wymiata na dnie basenu aż do usunięcia wszystkich gromadzeniu się brudu.