Nie można uruchomić mój Saturn

Nie można uruchomić mój Saturn 2000

2000 modele Saturn LS i LW są pierwsze samochody średnie Saturna. W 2000 r. był również Saturn coupe, subkompaktowy sedan i kombi subkompaktowy. Jeśli twój 2000 Saturn nie uruchamia się, może być kilka powodów dlaczego nie. Problem może być z twój aparat, bateria lub coś innego. Istnieje kilka rzeczy do sprawdzenia przed możesz odwiedzić mechanika. Jeśli można ustalić i rozwiązać problem samodzielnie można zaoszczędzić trochę pieniędzy i kłopotów.

Instrukcje

• Dodaj gazu do zbiornika, w przypadku Miernik gazu jest uszkodzony. Zbiornik gazu pusty może prowadzić do silnika, który nie uruchamia się, i wypełnienie to jest łatwo naprawić.

• Sprawdzić, jeśli światło Sprawdź silnik zapala gdy można przekręcić kluczyk w stacyjce. Jeśli tak, oznacza to, że komputer, który kontroluje Twoje Saturn silnik pracuje. Jeśli światło nie chodź, może to oznaczać, że komputer jest uszkodzony lub że drut jest odłączony.

• Włączyć zapłon, a następnie włącz: wycieraczki przedniej szyby. Jeśli są wolne, to może wskazywać na problem z baterii. Jeśli bateria jest wyczerpany, szybko uruchomić samochód i niech go uruchomić na kilka godzin, aby umożliwić akumulator do ładowania.

• Posłuchaj dźwięków, które czyni Twoje Saturn. Dźwięk banging może wskazywać, że jest coś złego dzieje się z silnika. Gwizdanie dźwięku może oznaczać, że pas jest luźna. Zyskaj sprawdzane przez mechanika aby zobaczyć, co może być problemem.

• Sprawdź, czy olej światło jest na. Jeśli jest, to się go do mechanika od razu. Jazda z oleju problemów może być niebezpieczne.