Jak zbudować pomieszczenia mieszkalne z garażami w 90 dni

Jak zbudować pomieszczenia mieszkalne z garażami w 90 dni

Jako zmiany życia, może się okazać, że dom kupił 10 lub 15 lat temu naprawdę nie pasuje ci już, jak Twoja rodzina może zdobyć większe. Niektórzy ludzie przenoszą się na większy dom lub zbudować dodatek, ale jeśli jesteś ograniczony przez kwestia miejsca lub koszt budowy, można przekonwertować garażu do sypialni lub salonu. Konwersja garażu będzie tańsza niż dodanie pomieszczenie na swój dom i może być mniej inwazyjne, podczas budowy jest wykonywana. Również byłoby łatwiej uzyskać wszelkie niezbędne zezwolenia na remont istniejącej przestrzeni niż Jeśli były budynek dodatek.

Instrukcje

•Sprawdź z forum Przeznaczenie gruntu dla wszelkich zezwoleń, potrzebne do budowy, a także przepisów dotyczących korzystania z garażu.

•Design jak chcesz przestrzeni życiowej szukać. Można zatrudnić architekta, użyj programu Computer projektowania (CAD) lub zaprojektować układ sobie z ołówka i papieru.

•Decide co elektryczne, wodno-kanalizacyjnych lub ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) pracować będzie musiał zrobić w garażu i jeśli masz zamiar zatrudnić kogoś do zrobienia tych miejsc pracy. Chociaż może być zdolna do wykonywania tych zadań samodzielnie, lokalnymi przepisami może wymagać aby zatrudnić kogoś, kto jest certyfikowana w tych obszarach.

•Inspect betonowej podłodze i zrobić wszelkie niezbędne naprawy. Jeśli są tylko drobne pęknięcia, można wypełnić je w sobie. Jednak jeśli istnieje wiele szkód, musisz dostać się na podłodze, zastąpiony przez profesjonalnego. Do naprawy pęknięć, użyj młotka i dłuta kopać w dnie tak, że masz poniżej głębokości cracka, a następnie wypełnić go z betonu łatanie mieszanek (zapoznaj się z ulotką szczegółowe instrukcje).

•Wyjąć drzwi garażowych i ramka na zewnątrz obszaru tak, że można zbudować na tej ścianie zgodnie z Twoimi planami. Postępuj zgodnie z lokalnymi kody dotyczące wall framing tak, że wiesz, przepisy, które obejmują takie jak rozstaw stadniny i jak okna i drzwi powinny być sformułowane.

•Hire certyfikat profesjonalnego aby zakończyć wszelkie elektryczne, wodno-kanalizacyjnych lub pracy HVAC, że należy zrobić. Nawet jeśli masz wiedzę, aby zrobić to samemu, lokalnymi przepisami może wymagać kwalifikowanego professional do pracy.

•Frame się wszelkie gołe ściany betonowe dołączając płyty parapetu (deska traktowane ciśnienia) do podłogi z murarskie śruby, a następnie budowa ramki i dołączając je do płyty parapetu z śruby. Jeśli sufit nie jest gotowy, uruchomić belek sufitu całej oprawy, gwoździ je do kadrowania i koniec krokwie dachu. Wykonaj wszystkie kody budynku lokalnych odnośnie kadrowania.

• Zainstaluj wszelkie nowe drzwi i okna.

•Zainstalować pakiet płyt kartonowo-gipsowych na ściany i sufit w razie potrzeby, dołączając je do stadniny z płyt kartonowo-gipsowych śruby.

•Paint ściany i sufit.

•Zainstalować nowy powierzchni podłogi, czy dachówka, boazerią lub dywan.

Porady & ostrzeżenia

  • Upewnij się, wykonaj wszystkie lokalne budynku kodów podczas budowy. Niezastosowanie się do tego może prowadzić do kosztownych grzywien i drogich napraw ustalenie naruszenia.