Wycieczki ATV w Oahu na Hawajach

Wycieczki ATV w Oahu na Hawajach

Wszystkie wycieczki terenu pojazd (ATV) oferują emocji i przygody, które mogą urozmaicić wakacje rodzinne. Kualoa Ranch jest tylko biznes na wyspa O'ahu, który oferuje wycieczki ATV, z różnych pakietów dostępnych. Usytuowany regionie północno-wschodniej części wyspy, ranczo jest na 4000 ha Rancza bydła i historycznie znaczące właściwości. Wszystkie wycieczki dostarczy Ci Eiger 400 LTA 2 koła ATV, narzędzi bezpieczeństwa i doświadczony przewodnik Kualoa Ranch.

Ranczo Kualoa 1 godzina ATV jazdy

Specjalista przeprowadzi Cię przez szlaki w górę iw dół góry O'ahu. Przebiegają przez bunkry z II wojny światowej i innych zabytków. Stamtąd będzie się kierować do bujnej zielonej dolinie pośród gór Kualoa. Trasa jest jedna godzina długi.

Ranczo Kualoa Hawaje

49-560 Kamehameha Hwy

Kaaawa, Hawaje 96730

808-237-8515

Kualoa.com

Ranczo Kualoa 2 godziny ATV jazdy

Ekspertem prowadzi użytkownika poprzez szlaki zarówno na północnej i południowej stronie Kualoa Ranch. Poznasz po górach i dolinach, zwiedzanie bunkrów z II wojny światowej i na tle znanych filmów Hollywood Jurassic Park i Pearl Harbor. Stamtąd będziesz być POPROWADZONY wobec południowym krańcu Kualoa Ranch jeździć wzdłuż doliny Hakipu. Wycieczka trwa dwie godziny.

Ranczo Kualoa Hawaje

49-560 Kamehameha Hwy

Kaaawa, Hawaje 96730

808-237-8515

Kualoa.com

Ranczo Kualoa ATV jazdy z pakiet przygoda

Kualoa Ranch oferuje quadami w połączeniu z innego wyboru trasy. Alternatywnych wycieczek obejmuje jazdę konną, przejażdżki keiki, ekspedycji w dżungli, hula lekcje, ocean dalekiego i więcej. Tam są pół dnia przygoda opakowaniach, w których możesz wybrać dwie wycieczki, przysługują zniżki na inne wycieczki, transport w obie strony od Waikiki i lunch w formie bufetu. Dostępne są pakiety pełny dzień przygody, w których możesz wybrać cztery wycieczki, bezpłatny transport w obie strony od Waikiki i lunch w formie bufetu.

Ranczo Kualoa Hawaje

49-560 Kamehameha Hwy

Kaaawa, Hawaje 96730

808-237-8515

Kualoa.com