Jak malować wzoru arlekin na beton

Ganki i podjazdy są często wśród najbardziej użytkowych wyglądające części domu. Obraz swojej powierzchni betonowych może przynieść nowe życie do nieruchomości i świerku stary cementu. Jest jednym z najprostszych wzorów malować wzoru arlekin. Konstrukcja ta korzysta z dwóch lub trzech kolorów, wygląd schludny i czysty i może być wykonany z materiałów stosunkowo niewiele.

Instrukcje

•Użyj zasilania pralka całkowicie oczyścić swoje betonowej powierzchni brud lub smaru. Pozwolić aby powierzchnia całkowicie suche.

•Postępuj zgodnie wskazówek producenta do uszczelnienia i następnie premiera telefonu betonu. Powierzchni do malowania powinno być całkowicie sucha przed przejściem do następnego kroku.

•Decide na kolory farb do projektowania. Tradycyjnie arlekin projekt ma składał się z dwóch kontrastujące kolory. Możesz używać ten pomysł projektu i iść z czarnym i jednocześnie, na przykład, lub różowe i brązowe, lub możesz przejść z bardziej subtelne podejście i wykorzystania błękitny z marynarki wojennej, lub może być mięta i Morze piany green.

•Paint całej powierzchni betonu z jaśniejszego koloru farby. Za pomocą wałka nawet zasięgu i nałożyć jedną warstwę światła. Po ten płaszcz jest całkowicie sucha, dodać kolejną warstwę tego samego koloru; pozostawić do wyschnięcia.

•Trzymając szablon diament na powierzchni w lewym górnym rogu. Lekko wyciągnąć wokół niego z ołówkiem. Przenieść szablon bezpośrednio poniżej gdzie narysowałeś kształt rombu i śledzenia wokół niego ponownie. Dalej w ten sposób aż kolumna diamentów, jeden nad drugim.

•SprawdŸ innej kolumny diamentów w taki sam sposób, tuż obok pierwszego. Upewnij się, że wszystkie punkty diamenty są po prostu dotykając punktów sąsiednich diamenty, ale nie nakładających się. Dalej w ten sposób, aż cała powierzchnia jest pokryta kształtami diamentów.

•Wykonanie malarz taśmy wzdłuż krawędzi diament do maski od przemian diamentów. Użyć wałka i ciemniejsza farba do wypełnienia w każdy innych diamentów. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie dodać kolejną warstwę farby i wyschnięcie farby.

Porady & ostrzeżenia

  • Dodano projekt element mogą być dodawane przez wprowadzenie koła, kwadraty lub inne kształty w każdym punkcie, gdzie dotknąć karo.
  • Czytać farba pojemnika, aby znaleźć zalecany czas do malowania leczyć przed chodzenie na to. Nie pozwala nikomu na spacer na farby przed tym razem.