Jak zacząć piec Webster stylu po uruchomieniu z oleju opałowego

Piece do oleju zawsze powinien mieć paliwa w nich zachować je działa optymalnie. Nie tylko powoduje kolejny suchy zbiornik paliwa oleju osadu na dnie zbiornika poluzowała i ewentualnie zablokować swoje linie dostaw, ale również prawdopodobnie stracisz swojego premiera i że musi przywracanie przed piec działa ponownie, nawet po zbiornik jest pełny oleju. Procesu zostały Piece i zachęcając rozpoczął po wyczerpaniu olej jest dość standardowe dla wielu marek, tak jeśli twój Webster pieca nie jest uruchamiana, niektóre proste konserwacji zazwyczaj rozwiązuje problem.

Instrukcje

•Zamień od pieca i napełnić go olej opałowy.

•Bleed powietrza z pieca poprzez dołączenie rur do valve odpowietrzająca na piec, który zwykle znajduje się na stronie pompy paliwa. Uruchomić rury do wiaderka, że połowy oleju, jak to wychodzi.

•Włącz pieca tak zaczyna się pompa paliwa. Naciśnij i przytrzymaj przycisk reset przez trzydzieści sekund. Powinno to skłonić pieca, aby ponownie uruchomić. Otworzyć zawór odpowietrzająca obracając śrubę zawór z klucza. Zamknąć zawór po olej zacznie w stały strumień ponieważ to oznacza powietrze jest z systemu i nie będzie kolidować z paliwa już. To również pozbywa się osadów, które mogą zdobyć w linii, gdy paliwo po raz pierwszy wybiegł. Zaworem odcinającym odpowietrzająca jeśli piec się wyłącza i zresetować go ponownie.

•Odłącz wąż z zaworem spustowym zaworu raz piec działa prawidłowo. Może upłynąć kilka resetuje przed piec zapala i wznawia działa poprawnie. Powtórz kroki, jeśli jest to konieczne do zapewnienia powietrze nie pozostaje w systemie.