Jak utrzymać błędów z Mini kempingiem

Jak utrzymać błędów z Mini kempingiem

Niewiele samochodów kempingowych nie są tak wzmocniony jako średni do domu. To sprawia, że łatwiejsze dla błędów i owady, które wchodzą do domu silnika, co niewygodne dla tych, którzy żyją wewnątrz silnika domu. To znacznie łatwiej podjąć środki zapobiegawcze, aby błędy z silnika domu niż w leczeniu silnika domu, gdy błędy mają już zdobyć wewnątrz.

Instrukcje

• Ustaw zapper błąd poza mini domu motor. Bug zappers są elektryczne lub baterie. Mają jasne światła, które przyciągają błędów, ale światła będzie zap martwych błędów podczas bezpośredniego kontaktu. Wyeliminuje to ludność błąd latające wokół domu motor.

•Umieścić pięć do sześciu ćma piłki w plastikowe zamek torba. Poke kilka dziurek w torbie. Powtarzaj, aż masz sześć toreb ćma piłki. Umieść je poza mini domu silnik więc otaczają silnika domu. To powstrzyma ziemi błędów, takich jak mrówki, z wejściem do domu motor.

•Inspect silnika domu dla każdego małe otwory gdzie błędy mogą uzyskać wpis. Za pomocą silikonu lub piana do wypełniania dziur. To będzie utrzymać błędów. Jeśli nie masz żadnych silikonu lub piana, możesz napychać wełny stalowej do otworów.

•Sprinkle boraks całym obwodzie domu mini motor do działania jako barierę ochronną przed ziemi błędów. Boraks jest całkowicie naturalny i nie zaszkodzić swoje dzieci lub zwierzęta jeśli udają do gry.

• Ustaw różne klej pułapki tylko poza silnikowych domu. Tam są pułapki kleju do połowu leci, myszy, węże i innego rodzaju błędów, które chcesz zachować z domu motor. Zastąpić pułapek klejowych, w razie potrzeby.

Porady & ostrzeżenia

  • Zachować wszystkie żywności w mini silnika domu zamknięte na napięty. Jedzenie przyciąga błędów, jeśli mogą one to zapach.
  • Czyszczenie silnika domu często. Nawet najmniejsze Okruchy przyciągnie mrówki i myszy.
  • Jeśli nadal stacjonarnych na dowolny okres czasu, należy unikać układania żadnych elementów na zewnątrz. Błędy wyglądają na idealne miejsca do ukrycia. Bałaganu przyciągnie błędów do Twojej okolicy i niedługo, będzie szukać sposobów, aby wprowadzić swój Domek mobilny.