Zrób to sam kina domowego ekranu

Zrób to sam kina domowego ekranu

Za wydatki dużo pieniędzy na drogie ognisko domowe teatr rzutnik, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić jest wydać jeszcze więcej na Ekran projekcyjny. Z trochę pracy można utworzyć swój własny Ekran projekcyjny z tanich materiałów i dostosować go do swoich potrzeb. Wynik może nie być jasne jak droższe opcje, ale w stosunkowo ciemny pokój, powinna być bardzo odpowiednią alternatywą i daje zadowolenie korzystających swoje dzieło.

Instrukcje

• Cięcie papieru fotografii na żądaną długość. Cięcia papieru do długości 94 1/2 cala będzie dawać ekwiwalent 100 cali przekątnej ekranu. Dostosowania te wymiary dla mniejszych pomieszczeń.

• Wyciąć paski tkaniny aksamitne, że są dwa cale szerokości i długości i szerokości krawędzi ekranu. Te granicy cały ekran, zapewniając nieodblaskową powierzchnię jako obramowanie.

• Umieść papier pod ścianą i cztery paznokci przez papier i w ścianę wzdłuż górnej krawędzi trzymać go w miejscu. Miejsce na paznokcie równomiernie wzdłuż papieru. Aby upewnić się, że ekran jest tak prosto jak to tylko możliwe, należy użyć poziomu.

• Miejsce aksamit granicy wzdłuż krawędzi tak, że nieznacznie pokrywa się z papieru, a następnie hammer cztery gwoździe przez aksamitne i do ściany na każdej krawędzi. Miejsce na paznokcie równomiernie wzdłuż tkaniny.

• Kolei na projektorze i dopasować rozmiar projekcji, tak, że obraz po prostu dociera do krawędzi ekranu.