Mineral Veil porady

Mineral Veil porady

Mineral Veil jest produktem w linii gołe BareMinerals Bare Minerals, który jest stosowany przez twój makijaż daje nieskazitelny, świecące wygląd. Mineral Veil jest jednym z najbardziej popularnych produktów w linii, a z produktów firmy Bare Mineral i nawet inne marki makijaż, można ustawić swój wygląd, tak, że to trwa dłużej.

Przygotowanie

Poświęcenie czasu, aby dokładnie przygotować skórę może pomóc mineralnych welon go na więcej łatwo i zachować swój makijaż trwały dłużej. Rozpocząć przy użyciu lekki balsam całej twarzy. Balsam ma zasadnicze znaczenie dla upewniając się, że makijaż idzie gładko na skórę uwodnionej. Zastosować makijaż Bare Minerals, tak jak zwykle, począwszy od Twojej cerę, następnie swojej Fundacji i rumieniec i Bare Minerals ciepło, jeśli używasz go, a także inne kosmetyki, które można użyć. To jest dobry pomysł, aby dodać makijaż oczu w tym czasie.

Aplikacja

Po zastosowaniu Mineral Veil, należy zrobić tak bardzo lekka ręką. Pamiętaj, że to ma być ustawienie proszek, nie Fundacji lub transparentnego pudru. Dotknij trochę Mineral Veil w pokrywę garnka Mineral Veil i zanurzyć swoje kabuki brush do niego. Swirl szczotka wokół, a następnie wybierz krawędzi pędzla na pokrywę aby otrząsnąć nadmiar. Youll potrzeba wobec zapukanie od nadmiaru więcej niż normalnie z Fundacji. Szczotka zasłonę mineralnych bardzo lekko całej twarzy. Welon mineralnych nie powinny zmieniać kolor lub pojawienie się makijaż w jakikolwiek sposób, ale należy dodać efekt świecące na skórę. Jeśli twój makijaż wydaje się rozjaśnić, jesteś wprowadzenie zbyt wiele Mineral Veil i potrzebować wobec zapukanie od nadmiaru więcej.

Rodzaje mineralnych welon

Mineral Veil nie jest jeden rozmiar pasuje do wszystkich produktów. Chodzi w różnych odmianach do pielęgnacji skóry indywidualnych potrzeb. Nawilżania Mineral Veil jest dla tych, którzy należy zauważyć, że ich skóry można czasami dostać sucha i łuszcząca się ze stosowania makijażu. Zawiera ona światło nawilżające, które utrzymać skórę nawilżoną. Przyciemniane Mineral Veil jest idealny dla tych, którzy nie noszą żadnych innych makijaż korektor lub Fundacji poza Mineral Veil. Oferuje on niewielką ilość kolorów, tak, że można nawet swój koloryt skóry a zarazem efekt poświaty. Pióro Light Mineral Veil jest uboższą wersją Mineral Veil, dla tych, którzy chcą lżejsze pokrycie. Wybrać, jaki rodzaj Mineral Veil jest najlepsze dla Twojego typu skóry i styl życia dla najlepszych rezultatów.