Jak wyczyścić świder Jam w Pellet piec

Jak wyczyścić świder Jam w Pellet piec

Piecyk na pelet świder Lejki peletów drewnianych lub innych organicznych spalania peletu do palnika. Znajduje się w Lej, do którego wlewa się granulki i Prędkość posuwu jest kontrolowana termostatycznie. Świder wygląda mechanizm śrubowe i może stać się zatkane lub zablokowane od obcych obiektów, przepełnienie, lub stare granulki, które dostał wilgotny od wilgotności i rozszerzony. Należy ręcznie rozwiązać ten problem.

Instrukcje

•Zamień piec wyłączyć i pozostawić do ostygnięcia w pełni.

•Wyjąć świder okładka płyty śruby lub nakrętki przy użyciu śrubokręta lub orzech kierowca. Wyjąć płytkę. Płyta będzie można znaleźć w dolnej części zbiornika.

•Sterowanie świder zacięty granulki lub obce. Użyj śrubokręta, aby usunąć wszelkie granulki i próżni na obszarze z odkurzacza, który ma mocowania węża.

•Zamień pelet piec u wobec zobaczyć jeśli świder zamienia przed wymianą pokrycia. Jeśli świder nie włącza po starannym oczyszczeniu, silnik może wypali. Wywołanie profesjonalnych technik HVAC do dalszej pracy.

Porady & ostrzeżenia

  • Próżni, świder bez płyta zdejmowane pokrycie. Użyj latarki, aby spojrzeć na obu końcach świder. Może być w stanie określić, po której stronie jest zablokowany. Podważ się żadnych zauważalnych zacięty granulki z śrubokręt i Stuknij oprawy świder młotek gumowy wyprzeć zacięty granulki.