Jak pozbyć się gryzienie szkodników w domu i łóżko

Od czasu do czasu ukąszenie komara lub Mrówka jest zazwyczaj mało troski, ale podczas ugryzienia wzdrygnąć się dzieje wewnątrz domu, jest to bardzo niepokojące. Jeśli zauważyłeś podniesiony, obrzęk i swędzenie stłuczki rozwijających się na swoim ciele, domu mogłyby być siedliskiem szkodników gryzienie. Istnieje kilka skutecznych metod usuwania tych szkodników z domu.

Instrukcje

•Identify ukąszenie znaki. Są znaki bite, losowych i minimalne lub są one całego ciała? Są trochę w ciągu dnia lub w nocy? Są inni członkowie rodziny dotknięte szkodników ukąszenia? Co pokoju znajdziesz się coraz trochę najbardziej? Wszystkie te czynniki pomagają zidentyfikować szkodnika. Może mieć do czynienia z pająków, roztocza lub pluskwy, wśród innych małych szkodników.

•Sprawdź poddasze, piwnica, ściany, sufity lub w inne ciemne i spokojnej lokalizacji dowodów szczurów i myszy. Źródłem gryzienie roztocza mogą pochodzić od myszy lub szczury, które ustanowiły gniazdo w domu. Słuchaj dla gryzoni poruszanie się wewnątrz ściany, szelest poprzez swój dobytek lub pozostawienie trasy zagnieżdżanie, żywności lub odchody.

• Przeprowadź pluskwy pod materace, kanapy lub draperie i w ciasne gdzie błagam bugi jak ukryć w ciągu dnia. Umyć swojego łóżka, odzieży i innych materiałów lub całkowicie usunąć je z domu, aby zapobiec dalszemu plag szkodników.

•Użyj szkodników odpowiedni spray jeśli można ustalić można tępić szkodniki sobie. Nosić odpowiednią ochronę, Gogle, maskę, rękawice gumowe, spodnie i koszulkę z długim rękawem. Utrzymanie domu wentylowane z wentylatorem, jak spray dla szkodników.

•Hire profesjonalny tępiciel uzyskać większe zadania usuwania szkodników, pluskiew lub plagi szczurów. Wybierz profesjonalny tępiciel, który jest licencjonowany, zapewnia obsługę gwarantuje, jest stanie kilka odwołań i oferuje ofertę darmowych kontroli. Szukać specjalistów ze znajomości przepisów dotyczących kontroli szkodników lokalne i państwowe i doświadczenie w budowie domu i identyfikacji szkodników.