Jak chronić drewniane sztuki

Trwałe i atrakcyjne, drewniane sztuki jest kochany i zebrane przez wiele osób. Posiadanie drewniane sztuki można dodać dodatkowych dotyk piękna do swojego domu lub ogrodzie. Czy możesz wybrać wyświetlanie zdobienia drewniane wewnątrz lub zewnątrz, ważne jest, aby dbać o to prawidłowo. Ponieważ drewno jest naturalnym medium, czasami jest podatne na warunki atmosferyczne, zanik lub pękanie. Aby zachować jej oryginalne piękno, pewne kroki należy chronić swoje drewniane sztuki.

Instrukcje

• Przenieść zdobienia drewniane obszar doświadczeń tylko pośrednie światło słoneczne, jak światło słoneczne można wybielać kompozycji. Jeśli drewno sztuki jest wyświetlany na zewnątrz, oglądać trajektoria słońca starannie przed instalacja sztuki w swoim ogrodzie, upewniając się, że kawałek, nigdy nie będzie narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Kryty sztuki należy przechowywać w słoneczny windows.

• Podnieść drewniane sztuki, która jest na zewnątrz trzymał się z dala od wszelkich kontaktów z ziemi, aby zapobiec gnicia. Zainstalować meble sunie do dołu okładkę, aby pomóc temu zapobiec.

• Czyścić drewniane sztuki, gdy staje się zakurzone. Szczotka wszelkie rowkowane obszarów pędzlem czyste, zgodnie z kierunkiem słojów drewna. Delikatnie przetrzeć całą kompozycję lekko wilgotną ściereczką, zawsze upewniając się śledzić słojów drewna.

• Nałożyć warstwę spar uretanowe do zdobienia drewniane rocznie, jeśli kawałek jest trzymane na wolnym powietrzu. Zanurzyć swój Pędzel do puszki spar uretanowe i pędzla bezpośrednio do zdobienia drewniane, po słojów drewna. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed jego kawałek.

• Przynieść kompozycji drewnianych wewnątrz na sezon zimowy. Woda i śnieg może osiedlają się w małe pęknięcia drewna i zamrażać, powodując cracka do rozszerzenia i ryzykując uszkodzenia kawałek. Należy unikać skrajnych temperatur nawet z pracy trzymany żyrować.

Porady & ostrzeżenia

  • Spar uretanowych jest dostępne w większości sklepów sprzętu i przychodzi kilka opcji połysk, satyna, półmat i połysk. Drewniane sztuki, które może być narażone na działanie promieni słonecznych połysk jest preferowane, ponieważ odzwierciedla najbardziej ultrafioletowym. Pomaga to drewniane techniki odporne na blaknięcie.
  • Przy stosowaniu spar uretanowe, ważne jest, aby szczotki to na kompozycji po ziarna drewna; zapewni to, że żadnych pociągnięć pędzlem będą zamaskowane przez naturalne tekstury drewna
  • Kilka puszek z uretanu spar doradzić szlifowania drewna pomiędzy warstwami; należy unikać robi tak jak to może uszkodzić kompozycji. Wiele warstw uretanowe spar nie są konieczne, ale mogą one być stosowane, jeżeli chcecie dodatkową ochronę przed brudem.