Jak rozpoznać szkodliwego szkodników w domu

Jak rozpoznać szkodliwego szkodników w domu

Szkodniki w domu stanowią więcej niż irytujące zagrożenie. Błędy i gryzonie powodują choroby i spowodować uszkodzenie mienia. Zwalczania szkodników polega na dokładnej identyfikacji zrozumieć rodzaj leczenia konieczne. W niektórych przypadkach pestycydów są niezbędne, podczas gdy w innych czasach, żywych zwierząt pułapkę. Niektórych obszarów geograficznych mają szczególne zagrożenia i rodzajów szkodników.

Instrukcje

•Attempt pułapka do połowu szkodników w domu. Używać Pułapka z magazynu sprzętu dla gryzoni lub niektóre rodzaje owadów. Jeśli jesteś w stanie obserwować owada w ruchu, używać mały słoik lub kontener do pułapki to żyć aby go zbadać. W innych przypadkach, zrób zdjęcie szkodników w domu jeśli nie złapać.

•Collect gruzu lub odchody przed szkodnikami, szczypcami lub pęsety. Umieść swoje ustalenia w torbie ziplock aby pokazać tępiciel. Uszkodzony drewna z domu, pogryzionych żywności, czarne granulki i substancja wydzielana z kiszek. Często żywności śmieci i zagnieżdżanie materiały pochodzą bezpośrednio z kosza.

•Consult związek kontroli szkodników Państwa lub lokalnym biurem współpracy rozszerzenie USDA o pomoc w identyfikacji zwierzęcia. Urząd kontroli szkodników lokalnych lub dzikiego życia usunięcie specjalista może również pomóc szpilka punkt typu szkodników i najlepszym sposobem aby się ich pozbyć.

• Skontaktuj krajowe stowarzyszenie zarządzania szkodnikami, która jest grupą składa się z profesjonalistów kontroli szkodników. Odwiedź stronę świata szkodników porównać swoje zebrane odniesienia.