Porady na ponowne używanie artykułów gospodarstwa domowego

Recykling jest konieczne ale jeszcze lepiej jest ponowne wykorzystanie. Wyrzucamy milionów ton śmieci rocznie, co jest niekorzystne dla naszego środowiska i naszych finansów, zbyt. Ideą ponowne używanie produktów gospodarstwa domowego jest do zmniejszenia ilości złomu będzie wysypiska i przyczynić się do ochrony środowiska.

Ponowne używanie odzieży

Tekstylia znikną i nosić z użytkowania, ale rzadko łza. Można wyciąć używane ręczniki do korzystania z nich jako narzuty. Ponadto prostokątnych arkuszy można pokroić na połówki i jako tacy ścierki i ściereczki. Jeśli są one zbyt zużyte, używać je jako szmaty. Stary bawełniane koszulki może służyć do czyszczenia szkła i windows. Jeśli masz stary tkania wełny w domu, zrobić mozaikę koce. Umożliwia także odzież dla dzieci ubrania i lalki ubrania. Zużyte kąpieli maty mogą być używane jako mopy podłogowe i też można je prać w pralce.

Ponowne używanie papieru

Upewnij się, że używane są po obu stronach papieru. Możesz napisać swoje listy zakupów lub ważne uwagi na używane dokumenty lub dać im swoje dzieci do rysunku i malarstwa. Nosić Kupony wewnątrz koperty używane lub junk mail zwrotny koperty i obejmuje dzieci podręczniki z zużytego papieru brązowe torby. Zawijać prezenty w gazetach używane lub używać ich jako okładziny na klatkach zwierząt. Ponadto gazety czynić cuda w czyszczenia lustra lub szkła. Wystarczy posypać trochę wody na szybie i pocierać ją z stare gazety. Strzęp papieru i użyć go jako opakowań na prezenty.

Ponowne używanie szkła słoiki

Słoiki szklane używane są bardzo wielokrotnego użytku przedmioty znalezione w prawie każdym domu. Użyj słoik ogórka do postaci monet lub cookie jar i ozdobić jego zewnętrzny z farby i wstążki. Punch dziur w małym szklanym słoju WPR i używać go jako shakerze ser i przyprawy. Udekorować używanych słoikach i Dar ciasteczka, cukierki lub dżem w nich. Można je również do przechowywania sosy, salsas, spadki, smarowania i konserw. Ponadto służą do przechowywania luzem zboża, ziarna, przyprawy lub pieczenia dostaw.

Różne artykuły gospodarstwa domowego

Wykorzystanie pęknięty lub rozdrobnione kubki kawy zrobić donice parapet lub umieścić je w pobliżu telefon trzymać ołówki i długopisy do wiadomości. Malowanie butelek w czarno -czerwone i używać ich jako brakujące warcaby. Kolejny nudny żyletki przez korek pozwoli Ci zrobić trochę więcej goli z niego. Używany wycisnąć, butelki może być użyty do podlewania roślin, wypełniając żelazka i czyszczenia podłóg.