Jak zabić formy na posadzki cementowe z drzewa herbacianego

Jak zabić formy na posadzki cementowe z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego jest aromatyczny olejek z drzewa herbacianego. Posiada właściwości antyseptyczne i przeciwgrzybicze i czasami jest używany w medycynie alternatywnej dolegliwości skóry, w tym trądzik. Olejek z drzewa herbacianego jest nietoksyczna alternatywa do za pomocą wybielacza do zabijając pleśni na twardych powierzchniach, takich jak podłogi cementowe. Będzie to również sali zapach świeżości. Wielu sklepach ze zdrową żywnością i inne sklepy, które sprzedają olejki eteryczne sprzedać olejek z drzewa herbacianego.

Instrukcje

•Umieść na okulary ochronne i N95 maskę przeciwgazową do ochrony przeciw pleśni w powietrzu.Pozamiataj podłogę cementu miotłą włóknach sztywny usunąć luźne formy.

• Napełnij parafiną czyste wiadro z 1 galon wody ciepłej. Dodaj 6 łyżki olejku z drzewa herbacianego do wody. Wymieszaj go z dużą łyżką rozpędzić to.

•Na mokro gąbką mop w roztworze wody i drzewa herbaty. Szorować podłogi cementowe, począwszy od rogu najdalej od drzwi.

•MOP 5-metrowy sekcje w czasie przed wprowadzeniem gąbki mop w wiaderku, aby ponownie mokro to rozwiązanie. Odstawić roztwór na podłodze i umożliwić cementu do wyschnięcia bez spłukiwania.

•MOP podłoga ponownie następnego dnia, roztworem świeżo mieszane herbaty drzewo oleju i wody, jeśli zauważysz wszelkich pozostałych stęchły zapach, który może wskazać niektóre pozostałe formy.

Porady & ostrzeżenia

  • Utrzymywać pieszczochy z obszaru, aż podłoga ma całkowicie wysuszony. Zgodnie z ten ASPCA olejek z drzewa herbacianego może być toksyczne dla zwierząt.