Jak zbudować Grill kuchenka palacz

Jak zbudować Grill kuchenka palacz

Mimo, że palenie i grillowania są wykonywane poza, są one faktycznie dwa różne sposoby gotowania. Podczas korzystania z palaczem, jedzenie jest gotowane z pośrednich ciepła w niskich temperaturach kontrolowanych, podczas gdy konwencjonalne grill węgiel i gaz gotuje jedzenie w wysokich temperaturach z bezpośredniego ciepła. Kolejna duża różnica jest, że palacz napełnia żywności smaki, które regularnie grill nie. Palacz kuchenka grille są dostępne w każdym domu sklepu lub sprzedawców online, ale kilka osób palących są tak łatwe do zbudowania, że nawet początkujący mogą budować jeden, nawet z małym do żadnego doświadczenia.

Instrukcje

•Umieścić 2-3 garści drewna chipy w misce z wodą. Moczyć wióry przez 30 minut. Wióry są dostępne w smakach takich jak dąb, miodu i mesquite.

•Umieścić około 1/2 lb węgla drzewnego do grilla i na jednej stronie. Najlepszym rodzajem węgla drzewnego jest typu "gotowe światło", bo nie trzeba moczyć węgiel w zapalniczek. Zmniejszy to prawdopodobieństwo, że jedzenie będzie smakować jak zapalniczek.

Światła węgiel z meczów.

• Napełnij parafiną małej patelni metalu lub jednorazowe aluminiowy pan zimną wodą do połowy. Miejsce wody w przeciwnej stronie grill, od węgiel.

•Dodaj namoczone Drewno osikowe do gorący węgiel drzewny. Czekać, aby dodać Wiórek aż Węgle są szarawe i gorące.

•Wymień ruszt. Miejsce, jedzenie, które chcesz palić na ruszcie, powyżej pan wody. Zachować żywności jak najdalej od węgli jak możesz. Nigdy nie stawiaj żywności bezpośrednio na węgiel i drewno żetony.

•Pokrywa grill z pokrywą, pozycjonowanie odpowietrznik na jedzenie.

•Włożyć mięso termometr do odpowietrzenia grill. Miej oko na termometr do zapewnienia, że temperatura wewnątrz palacz pozostaje poniżej 275 stopni Celsjusza. Jeśli temperatura przekroczy 275, po prostu zdjąć pokrywkę, aż temperatura jest powrót w zakresie prawidłowego. Temperaturę powinno pozostać między 175 stopni Celsjusza i 275 stopni Celsjusza.

•Smoke żywności dla około trzech godzin.