Jak sprzedać samochód wolny

Jak sprzedać samochód wolny

Może uważasz, że jest to łatwiejsze niż myślałeś sprzedać pojazd wolny, jak mnóstwo mechanicznie doświadczeni ludzie często czekają, aby znaleźć dobrą ofertę na samochód, który można naprawić. Trudnych część sprzedaży wolny samochód jest podejmowanie decyzji co do sprzedaży to dla. Wiedząc, dlaczego samochód nie działa jest korzystne. Inaczej można poprosić o oferty lub korzystać z serwisu aukcyjnego. Wiem gdzie reklamować swój pojazd i co powiedzieć zwiększyć swoje szanse na sprzedanie przedmiotu.

Instrukcje

• Mam gotowy tytuł tak, że można sprzedać swój pojazd po znalezieniu nabywcy. Sprawdzić stan pojazdu silnikowego reguły aby upewnić się, że masz wszystko, czego trzeba sprzedać swój samochód.

• Zareklamuj swój samochód na sprzedaż na każdy samochód za darmo aukcji internetowych, dzięki któremu można dotrzeć do potencjalnych nabywców. Craig's List jest opcja oczywiste, ale spróbuj eBay Motors lub publikacja Samochód używany z opcją ogłoszenia specyficzne dla Twojej okolicy. Na przykład chcesz Ad Digest oferuje publikacji drukowanych i online dla północno-wschodniej.

• Weź jak najwięcej zdjęć samochodu, jak to możliwe, lub jako wiele jak reklamy internetowej pozwoli. Czyszczenia samochodu, tak wygląda przyzwoicie i robić zdjęcia z różnych zewnętrznych i kątów wewnętrznych. To zdjęcie licznika, jeśli to możliwe i zdjęcia, które pokazują opcjonalnych elementów, takich jak kontrola podgrzewane siedzenia, Szyberdach lub aluminiowe koła.

• Post swoje reklamy i dodać opisowe szczegóły. Stan cena pojazdu, jeśli chcesz pewną ilość pieniędzy dla samochodu; inaczej może zawierać "lub najlepsze oferty" lub "złóż ofertę" w reklamie więc potencjalnych nabywców może zaoferować cen, które czują jest sprawiedliwy. Jeśli za pomocą eBay motors, można ustawić cenę minimalną lub reklamować "Nr rezerwy" tak, że kupujący może zrobić oferty na samochodzie. W okolicznościach "No Reserve" będą sprzedawać najwyższą cenę, bez względu na to, jak niskie oferty jest.

• Państwo dlaczego pojazdu nie dziala. Jest to ważne; tak jeśli nie jesteś pewien, możesz mieć mechanik przyjść wziąć pewien patrzeć na Twój samochód o oszacowanie. Lub jeśli chcesz po prostu pozbyć się samochodu, stan, który nie działa, stan jak długo został on siedzi i Państwa co wydarzyło się przed nim przestawał działać. Na przykład stan baterii, które zmarły, silnik się hałas lub samochód nie będzie zmiany w biegu.

• Należy zauważyć, że pojazd musi być holowane po zakupie masz możliwość transportu to chyba. Jeśli tak, to podać.

• Dodaj inne informacje o pojeździe, przebieg, opcje wygody, przebieg gazu (przed przestał działać), stan opon lub cokolwiek innego, co może myśleć, że pozwoliłoby pojazd bardziej atrakcyjne. Odpowiedzi na e-maile i organizuje spotkania dla potencjalnych nabywców.

• Sprzedam samochód, skoro masz gotowy nabywcy. Następować po twój stan pojazdu silnikowego wymagania i znak tytuł kupującemu.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli nie może sprzedać swój pojazd, ratowania stoczni lub wyłączniki to zajmie. Wielu będzie odebrać pojazd bez opłat i płacić minimalną ilość pieniędzy.