Jak wysłać wiadomość tekstową na iPhone

iPhone użytkownicy mają dostęp do wirtualnego Skrzynka do zaspokojenia wszelkich potrzeb napotykają podczas dnia. Wykonywanie połączeń, podczas gdy znajdują się w miejscach publicznych i przełączyć się na wiadomości tekstowe, gdy jesteś w cichszym miejscu. Należy wiedzieć jak wysłać wiadomość tekstową na iPhone, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Instrukcje

• Zaczynają się wysłać wiadomości tekstowe za pomocą iPhone wybierając przycisk "Tekst". Ta funkcja ma ikonę, która wygląda jak bańka mowy i wysyła do ekranu wiadomości tekstowych.

• Funkcja klawiatury do tekstu wiadomości osób spoza listy kontaktów. Tu jest klucz "Klawiatury" w menu "SMS", który pozwala wpisać wiadomość i numer szybko.

• Skontaktuj się ktoś na liście kontaktów, SMS-em z pomocą kilku dotknięć. Listy kontaktów można uzyskać dostęp naciskając klawisz "Dodaj", który wygląda jak znak plus. Po dotknięciu numer telefonu kontaktu, wpisz wiadomość i naciśnij klawisz "Wyślij" na dole ekranu.

• Monitorowanie przebiegu rozmowy toku tekstu z listy wiadomości tekstowych. Na stronie głównej telefonu widać szereg czerwony klucz "SMS", która wskazuje nowe wiadomości. Można nacisnąć klawisz "SMS" i Znajdź nowe wiadomości przez patrząc na wątki dyskusji indywidualnych.

• Dzwoń do każdego, kto wysłał Ci wiadomość tekstową w jednym prostym kroku. Można przeciągnąć palcem przewijać listę wiadomości tekstowych aż do górnej części strony. Dotknąć ten Posłaniec numer i naciśnij przycisk "Zadzwoń" w dolnej części telefonu.

• Odczytu stron internetowych, że ktoś wysyła SMS-em dotykając zawiera łącza. Nowy ekran pojawi się w telefonie iPhone, który pozwala przełączać się między strony i listy wiadomości tekstowych.

• Dodaj nazwy kto kontakty za pośrednictwem wiadomości tekstowych do listy kontaktów telefonu iPhone. Można dotknąć numer telefonu nadawcy wiadomości i naciśnij przycisk "Dodaj kontakt" je zachować w pamięci telefonu.

Porady & ostrzeżenia

  • Śledzić każdy SMS jak dotrze do iPhone za pomocą dźwięku alerty. Można zmienić tekst poziomy dźwięku wiadomości w menu "Ustawienia" klikając na "Zdrowy" i Włączanie funkcji nowej wiadomości tekstowej. To menu pozwala także zmienić poziom dźwięku wiadomości tekstowych w porównaniu do alertów kalendarzowego lub połączeń telefonicznych.