Jaka jest różnica między Top zamontować umywalkę i niepełne montażu zlewu?

Wybierając zlew do kuchni lub przebudować, tam jest więcej niż jedna alternatywa dostępne. Dwie opcje znane są góry mount lub montażu pod umywalką. Oba typy mają plusy i minusy.

Góry Mount

Góry montażu zlewu jest jeden, który jest zainstalowany na kontuarze. Część zlew, o nazwie lip, nakłada się na blacie świadczenia objęte krawędzi.

Niedostateczne mocowanie

Tego rodzaju zlewu znajduje poniżej rzeczywistej blacie, przynosi łagodniejsze zakończyć. Istnieją żadne dodatkowe rowki lub szczeliny, które będą stosowane, brud i zanieczyszczenia.

Wygląd

Niedostateczne mocowanie umywalki daje czystsze wyglądają. To pozwala na wybór blatu na gablota i funkcje lepiej podczas oczyszczania.

Pracy

Góry montażu umywalki po prostu pasuje do wycięcie w blacie, a bateria można łatwo zainstalować potem. Niedostateczne mocowanie umywalki potrzebują dodatkowej pomocy technicznej przez klamra lub ramkę, ponieważ są one umieszczone pod blat; umieszczenie Bateria musi być równie dobrze zabezpieczone pod utrudniony przez niewielką część przestrzeni roboczej.

Koszt

Niedostateczne mocowanie umywalki wydają się być bardziej kosztowne, bo wielu są niestandardowe budowy. i pracy jest znacznie bardziej rozbudowana niż góry montażu. Niedostateczne mocowanie umywalki są zazwyczaj używane w kuchniach z naturalnych blaty kamienne; w związku z tym koszt z granitu lub marmuru jest mogą być wzajemne w wyborze zlewozmywaka.