Najlepsze typy lodówek

Najlepsze typy lodówek

Wybór prawa lodówka może oznaczać różnicę pomiędzy pewien mocny wystawić rachunek elektryczny i spełnienia potrzeb Magazyn spożywczy. Każda odmiana lodówka ma swoje zalety i słabości. Wybierając lodówkę, który jest odpowiedni dla Twojego domu może zależeć od wielu czynników, w tym zużycia energii, pojemność i nawet kolor.

Góry zamrażarka

Styl góry zamrażarka lodówka jest najczęściej model dostępny na rynku, wśród najbardziej przystępne i najłatwiejsze do pasuje do mniejszych pomieszczeń, według lodówka zakup Przewodnik internetowej lodówka Pro. Ten styl budowy lodówka jest także bardziej trwałe ponieważ ma mniejszą ilość elementów mechanicznych i dlatego mniej, że mogą się złamać. Maytag M1TXE góry zamrażarka lodówka zdobył najwyższym wyróżnieniem z produktu przegląd witryny wyszukiwania konsumentów za jego niezawodność, wilgotność kontrolowana crispers, półki z hartowanego szkła i cichą pracę.

Szklane drzwi

Francuskie drzwi lodówki styl ma dwoje drzwi, które otwierają się na zewnątrz i zamrażarka jednostkę, która znajduje się na dole i wysuwa się. Te modele utrzymania kosztów energii w dół bo tylko jedne drzwi muszą być otwarte w celu uzyskania dostępu do urządzenia. Samsung RF266 jest najwyżej oceniane drzwi francuski styl lodówki, Szukaj konsumentów. Model ten posiada filtrowane ice wnętrza i dozownik zintegrowany wody, przestronne wnętrza oraz szybkie funkcje chłód szybko schłodzić napoje i inne elementy. Od września 2010 ten przywieszka z ceną jest trochę zniechęca do tego stylu lodówka, jak większość detalicznych za ponad 1000 zł.

Lodówka Side By Side

Obok lodówki modele mają równe wielkości lodówka i zamrażarka schowki, co ułatwia dostęp do elementów przechowywane po obu stronach. Modele te są zazwyczaj wąskie w konstrukcji, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla małych kuchniach i apartamenty o ograniczonej przestrzeni. General Electric GSH25 otrzymało najwyższym wyróżnieniem konsumentów Szukaj stronie internetowej obok lodówki wyboru. Półki szklane odporne na zalanie funkcje to lodówka, regulacja drzwi na śmiecie i jest Energy Star oceniane dla wydajności.