Domowej sypialni szafy

Domowej sypialni szafy

Uroczy dom stary mogą pochodzić z kilku wad. Jednym z nich jest nieodpowiednie miejsca na szafy. Do sypialni bez wbudowane szafy wolnostojąca jednostka jest proste rozwiązanie. Szafy dopasowywany do dopasowanie dziwne rogu lub niewielkiej przestrzeni można zakupić w domu poprawy sklep lub warsztat Ciesielski. Stare szafy są przydatne na o wiele więcej niż głoska bezdźwięczna magazynowanie. Przekonwertować je na skromne ale funkcjonalne szafy jest proste.

Instrukcje

• Ustaw szafę lub garderobę na dropcloth. Używaną szafę powinny być dokładnie umyte, wysuszone i wewnętrznych półek i szuflad usunięte. Piasek starej farby lub zakończyć na szafę do zapewniają dobrą powierzchnię do malowania nowych.

•Paint szafa lub szafę wewnątrz i na zewnątrz. Użyj wykończenie skorupy, więc odciski palców może być łatwo zetrzeć bez naruszania farby. Prime niedokończone drewna szafy przed malowaniem i plan dwie warstwy farby, albo kawałek zapewniające dobre pokrycie. Niech w kawałek suchej nocy.

• Kiedy, którą powłoki szafie jest suszenie, malować żadnych wewnętrznych półek i szuflad, które będzie wrócić wewnątrz. Może to być najwyższej półki na szafę lub szafę lub niektóre niskie szuflady dolnej w jest szczególnie wysoki w szafę. Szafie powinny mieć miejsce na długie i krótkie ubrania wiszące, więc zostawić pół darmo dla co najmniej 60 do 65 cali miejsca na powieszenie wnętrze. Pasek musi 3 centymetrów luzu więc możesz umieścić wieszaki na to. Półka, który pasuje do powyżej, że jest w porządku.

•Kawalki 1 ¼ cala listewki do zmieścić się wewnątrz obudowy. Zmierz długość, pozostawiając miejsce na pręt podpory, które kołka spoczywa w na obu końcach. Malować kołka taki sam kolor jak wnętrze szafy lub go pomalować w paski lub inny kolorowy. Kiedy farba wyschnie, pokrycie pręt z jasne warstwę poliuretanu do ochrony przed zużyciem wieszak.

•Wymień półki, które pójdą w szafie i zainstalować kilka haczyków do wiatrówki lub pasy na tylnej ścianie tuż poniżej górnej półki. Śruby w pręcie obsługuje i wsunąć drążku ubrania do podpór.

•Umieścić plastikowe pudełka od butów lub sweter pola na górnej półce. Pudełka od butów, które mają wyraźne szuflady ślizgać się-na zewnątrz zachowa buty, rękawice i inne małe przedmioty dostępne. Jeśli pół szafy będą wykorzystywane do powieszenia kurtki i koszulki, przeznaczyć przestrzeń pod nią do szuflady lub pojemników na składaną odzież.

•Attach lustro wewnątrz jednego drzwi szafy i kilka szalik lub torebce haki wewnątrz innych drzwi. Zastąpić nudne gałki gałki ceramiczne ręcznie malowane i edytować swoje ubrania, więc szafa zmieści się w nowe szafy.