Domowe jelenie stoją plany

Domowe jelenie stoją plany

Produkowane jelenia stoi może być kosztowne, biorąc więcej ze swojego budżetu rekreacyjnych niż można sobie pozwolić. Może obniżyć koszty projektowania i budowania własnych jelenia stoi. To również pozwala na dostosowanie Podstawka dla Twoich potrzeb. Nawet jeśli nie jesteś mistrz stolarz, można zbudować kawałek sprzętu jako solidny i niezawodny jak wszystko dostępne komercyjnie.

Drzewa stały stoiska

Podstawka platforma jest zasadniczo mały domek na drzewie. Jedyną różnicą jest do budowy ścian. Wiele platform stoi nawet funkcji dach na bieżąco suche w niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Główną zaletą Podstawka platforma jest komfort. Oferuje więcej miejsca, tak, że można przemieszczać czy polowanie na dłuższy czas. Jednak Podstawka platforma oferuje nie mobilności od drewniane belki i deski są gwoździami lub wiercone na miejsce. W rezultacie zrobić kilka sparingach skautingu aby znaleźć lokalizację stoiska drzewa w okolicy regularnie przemycane przez gry. Do budowy stoiska, użyć drewna traktowane ciśnienia, 2-przez-4s lub 2-przez-6s, jako do poprzecznych belekw między dołączył kończyn znacznych rozmiarach. Wybierz jakość plyboard do podłogi i regularnie sprawdzać drewno na stabilność konstrukcji między polowań.

Wspinaczka drzewo stoi

Bardziej powszechnie postrzegane w produkowanych modeli, domowe wspinaczka drzewo stoi są innej opcji. "Alpiniści" muszą być dobrze wykonane lub mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Ten stojak ma dwie części: część top siedzibie i dolnej części podłogi. Materiały są części drewna i części metalowych. Profile metalowe są wykonane w kształcie litery V kawałek do przodu, który pasuje do okolicy stronie drzewa najdalej od Ciebie. Aby zablokować ten kawałek w miejsce dwóch prętów prostych, podłączonych bezpośrednio do sekcji podłoga i drewniane siedzenia za pomocą śruby i nakrętki skrzydła. Gdy oba kawałki są załączone i docisnąć do drzewa, aby być wspiął się, usiąść na fotelu i umieścić nogi w bezpieczne luk na deski. Możesz następnie wspiąć się na przemian podnoszenia nogi, co podłoga Przytulony drzewa i stały jeszcze raz aż do żądanej wysokości.

Ziemi stoi

Wielu myśliwych wolą pobyt na ziemi, aby polować, ale nadal ma tę zaletę, że ukrywanie prefabrykowanych. Najłatwiej to osiągnąć poprzez budowę małej w ciemno w kształt kwadrat i trójkąt. W celu zminimalizowania masy za pomocą rury PCV do budowy ramkę, a następnie wypełnić w przestrzenie między kamuflażowych. Wprowadź w ciemno przez jedynie przewrócenia go, siadając i ponownym przyłączaniu do pozycji pionowej.