Centrum kultury Polinezji w Honolulu

Centrum kultury Polinezji, znajdujące się na North Shore Oahu's, jest zabawne i edukacyjnych miejsce do odwiedzenia na wakacjach na Hawajach. Centrum oferuje godzin warte działań, które pozwoli zanurzyć się w kulturze polinezyjskiej, odkrywania historii wysp Polinezji, angażowanie się w gry i rzemiosła, moczenie w muzyce na żywo i taniec i restauracji luau autentyczne dania kuchni.

Lokalizacja

Centrum kultury Polinezji znajduje się na Hawajach, na północnym wybrzeżu wyspy Oahu, w mieście Laie. Centrum jest wyłączony Kamehameha Highway, 32 mil na północ od centrum Honolulu. Od 2010 roku ceny biletów dla dorosłych wahają się od $45 dla stojące do 225 dolarów za "super ambasador" pakiet VIP usługi. Dla dzieci ceny wahają się od 35 dolarów do $175. Obszary stojące w centrum są otwarte od 11:45:00 do 18: 00 od poniedziałku do soboty.

Luau

Luaus są atrakcją turystyczną na Wyspach Hawaje i centrum kultury Polinezji znana jest stawianie na jednej z najlepszych i najbardziej autentyczne. Centrum Ali'i Luau zrzesza kulturalnych rozrywek z Tonga, Samoa i Nowej Zelandii, rzucanie włócznią, Taniec ognia i kajak budynku. Następnie oczywiście, są tradycyjne luau działalności--występy rozrywkowe, w tym tańca hula i hawajskiej muzyki podczas możesz zjeść na święto kalua wieprzowina, lomilomi łososia, Kurczak teriyaki, ryby, kurczaka ryżu długi, haupia i poi.

Wsie

Zwiedzanie centrum kultury Polinezji ośmiu wsi, każdy hołd do różnych ludzi i unikalną kulturę z wysp Polinezji. Ustawienie wieś 42-akrowego zawiera reprezentacje Hawaje, Samoa, Fidżi, Aotearoa (Maori Nowa Zelandia), Tahiti, markizy, Tona i wykazują Rapa Nui. Każda wieś funkcje codziennie demonstracje z wyspy tubylców, które zawierają wyjaśnienia początków kultury, tradycji, wyświetla grafiki, muzyki, tańca i interaktywnych działań, takich jak gry i rzemiosła.

Inne działania

Istnieje wiele innych atrakcji dostępnych w centrum kultury Polinezji. Lekcje gotowania ognisko, rzucanie włócznią, kokos łuskanie i począwszy od ognia. Dowiedz się więcej o znaczeń za różne tatuaże polinezyjskie i nosić Strona główna tymczasowa wersja swój ulubiony tatuaż. Cieszyć się jednym z dwóch centrum pokazuje codzienne--Rainbows raj, który oferuje polinezyjskimi tańcami na pokładzie kajaki i Ha Breath of Life, wieczorne show z ponad 100 wykonawców śpiewu i tańca. Centrum oferuje wycieczkę z przewodnikiem, bezpłatny tramwaj, który poprowadzi Cię przez Laie, na terenie kampusu Brigham Young University-Hawaje i do Laiea Hawaje świątyni z kościoła z Jezusa Chrystusa z świętych.

Jadalnia i zakupy

Oprócz menu tradycyjne luau w Ali'i Luau oferuje centrum kultury Polinezji, atrakcje, które obejmują grzywny jadalnia, restauracja bufetowa, przekąski stoisk i grilla lunch w formie bufetu. Wziąć do domu pamiątki takie jak wyspa rzemiosła, książki i ubrania z centrum kultury Polinezji upominkami.