Everblooming krzewy z różowe kwiaty dla strefy

Everblooming krzewy z różowe kwiaty dla strefy 9

Strefy mrozoodporności USDA 9 ma minimalne temperatury roczne waha się od 20 do 30 stopni F i obejmuje takie Państwa jak Florydy i Teksasu. Te wyższe temperatury są do sadzenia krzewów kwitnących. Piękne kwiaty w wielu kolory wliczając w to różowe, kwitnie od wiosny do zimy, może dać swój ogród elegancki i kiedykolwiek kwitnący czuć.

Abelia

Abelia bush jest bardzo wytrzymały w strefie 9 i zakwitnie z połowie wiosny do późnej jesieni. Różowe kwiaty i purpurowy/zielony liści poprawi każdego ogrodu. Idealny na żywopłoty i granice, abelia bush ma bardzo pachnące kwiaty, które przyciągają motyle.

Hortensja

Piękne różowe kwiaty, które kwitną od połowie wiosny do końca lata dominują krzew hortensji. Kwiaty hortensji Bush są często używane jako kwiaty cięte, ustaleń ślubu i nadają się do suszenia. Podczas tej rundy Busha jest miłym dodatkiem do wszelkich Pielęgnacja ogrodu, należy uważać, ponieważ niektóre lub wszystkie rośliny mogą być trujące.

Daphne

Daphne krzew ma srokaty żółto zielone liście i bardzo pachnące kwiaty różowe. Kwitnienie od początku do późnej zimy, ten krzew zaczyna kwitnienie, gdy większość kwiatów są pod koniec ich sezon. Sadzenia Dafne da zainteresowanie ogród zimowy i czuć kiedykolwiek kwitnący.

Magnolia

Różowe kwiaty magnolia krzewów kwitną dwa razy do roku, wiosną i zimą. Atrakcyjne kwiaty i ciekawe oddziałów są używane w wazony i projekty wnętrz i obrazów. Ulubione krajobrazowych dla jego tolerancji szkodników, krzewu magnolii wzbogaci i poprawić wygląd każdego ogrodu.