DIY: Cięcia i formowania sufit

DIY: Cięcia i formowania sufit

Listwy sufitowe są używane do mostu ściany i sufit. Często obecność jakości suficie wskazuje ekskluzywnych lub niestandardowych domu. Wykończenia listwy mogą być drogie, i zainstalowanie listwy zazwyczaj wymaga wykończenia stolarza, szczególnie jeśli formowania jest pięć lub więcej kawałków wykończenia warstw na siebie. Bardziej skromne domy zazwyczaj używa jednego kawałka formowania korony do podkreślenia i most przejścia między ściany i sufit. Cięcia tego formowania, tak aby zmieścił się w rogach może wydawać się trudne, dopóki nie wiesz trick cieśla wykończenia jak wobec zrobiæ ono spojrzenie dobry.

Instrukcje

•Measure szerokość pokoju w górnej części ściany. Formowanie korony zakupu, który jest dłuższy niż ściany, tak że ci wola nie mieć do czynienia z łączenia drewna razem. Cięcie formowanie korony pod kątem 90 stopni za pomocą piły ścięcia. Stanowiska formowania przeciwko tabela lub podstawy piła i ogrodzenia; to powiela ściany i sufit pozycji po zainstalowaniu.

• Przenieœ Wyszukiwarka stud wzdłuż ściany aby zlokalizować stadniny. Oznaczyć lokalizacje z ołówek małe strzałki. Rata twój formowania korony za pomocą pistoletu paznokci wykończenie. Paznokci co najmniej 1/2 cala od krawędzi drewna, aby zapobiec podziałowi i paznokci do stadniny.

•Measure szerokość muru przy ścianie pierwszy. Wyciąć korony formowania co najmniej 6 cali zbyt długo. Posiadają swoje formowanie korony do formowania zainstalowane do potwierdzenia w kierunku formowania instaluje. Narysuj linię ołówek światło wskazujące kierunek cięcia. Zestaw piły ścięcia do 45 stopni. Stanowisko formowania przeciwko ogrodzenia i tabela i wyciąć swoje formowania.

•Draw wzdłuż przedniej krawędzi Twoje połączenia cięcia za pomocą ołówka. Cięte wzdłuż linii z Piły radzenia sobie ze stresem. Kąta piły od połączenia cięcia usunąć z tyłu formowania korony. Badania dopasowania trasowane krawędzi nad kawałkiem złomu i formowania. Skoro jesteś pewny, że dopasowanie jest dobry, ponownie zmierzyć swój formowania i cięcia ścięcia nie odciąć koniec na odpowiednią długość pod kątem 90 stopni.

• Znajdź stadniny i paznokci i formowania w miejscu, w kroku 2. Nadal w pomieszczeniu aż wszystkie ściany są wykończone. Wypełnić otwory paznokci z drewna wypełnienia i uszczelniać wzdłuż dolnej i górnej krawędzi i na każdym rogu za najlepszy występ.

Porady & ostrzeżenia

  • Premiera i malować formowania przed instalacją. Raz użyto drewna wypełnienia i uszczelniać, delikatnie i Zaprawki farbą. Pozwoli to zaoszczędzić mnóstwo czasu obraz na szczycie drabiny.