Co robić w deszczowy dzień w Los Angeles, CA

Co robić w deszczowy dzień w Los Angeles, CA

Chociaż tu są nie wiele deszczowych dni w Los Angeles, sztorm zimą na pewno umieścić amortyzator na dzień. Jeśli to się stanie będzie padać, nie trać dzień siedzi w domu. Udać się do Los Angeles na dzień zabawy, który nie wiąże się z bycia w deszczu. Zrelaksować się i cieszyć się Muzeum, spędzać czas z przyjaciółmi lub złapać film, aż Burza przechodzi.

ArcLight kina

Southern California jest światową stolicą filmu, i to nie ma lepszego sposobu, aby zobaczyć film niż w Arclight kina. W przeciwieństwie do typowych kina Arclight theater oferuje widzom najlepszych technologii, specjalnie zaprojektowany kącik, dzięki czemu można zobaczyć na ekranie spokojnie, szerokie i wygodne fotele i hotelowej kawiarni zjeść posiłek lub przekąskę przed lub po filmie. Arclight kina są również domem dla wiązał, który został wybudowany w 1963 roku. Kopuły zapewnia doświadczenie film z rocznika czuć, ponowne tworzenie układu i ekran z 1960 roku. Kina grać premierowych, a także zaplanować filmów specjalistycznych i rocznika przez cały rok.

ArcLight kina6360 West Sunset Blvd.Los Angeles, CA 90026323-464-4226arclightcinemas.com

Hollywood Heritage Museum

Jeśli jesteś fanem historii kina, wizyta w Muzeum Dziedzictwa Hollywood jest koniecznością dla każdego deszczowy dzień. Muzeum mieści się w nim eksponaty Lásky – DeMille stodoła i funkcje począwszy od fotografii z epoki niemego, rekwizyty, dokumentów i pamiątek starego Hollywood. Samo Muzeum został uznany za zabytek stanu Kalifornia w 1956 roku.

Hollywood Heritage Museum2100 North Highland Ave.Los Angeles, CA 90068323-874-2276hollywoodheritage.org

Lucky Strike Bowling Alley

Jeśli jesteś znudzony w deszczowy dzień w Los Angeles, są szanse, że Twoi przyjaciele są zbyt. Zbierają się wszyscy i udaj się do Lucky Strike kręgielni, gdzie można wypić drinka i żywności, takich jak steki, hamburgery, mac i ser gryzie i kanapki. Lucky Strike Los Angeles została przedstawiona w czasopismach, w tym ludzi, Star i LA Confidental, i to, gdzie wiele gwiazd go do miski gra. Lucky Strike Los Angeles dysponuje 18 pasów, duże ekrany i dźwięku przestrzennego. Tam jest dress code w Lucky Strike po 17: 00; nie wolno nosić nosić sportowe, luźne ubrania, nakrycia głowy lub zgrywanie odzież.

Lucky Strike Bowling Alley800 W. olimpijski Blvd.Los Angeles, CA 90015213-542-4880bowlluckystrike.com