Można sadzić drzewa figowe w otwartych betonu Pot na zewnątrz?

Drzewo figowe jest rodem z Azji Zachodniej, która woli rosnąć w USA, gdzie klimat jest ciepły. Liście drzewo figowe są jasne zielone, głęboko obłe i owłosione. Kwiaty drobne uzupełnienie liści, przynosi owoce syconium lub rys po czasie bloom, często w ciągu pierwszego roku. Korzenie drzewa figowego mam zastrzezen do uprawy w ciasnych, które sprawiają, że to drzewo idealnym kandydatem na zewnątrz sadzenia w Otwórz garnek betonu.

Znać swoje strefy

Najważniejszą rzeczą do ustalenia przed sadzeniem drzew figowych na zewnątrz w każdej puli jest twój US w departamencie z rolnictwo roślina strefy mrozoodporności. USDA twardość strefy Map zawiera 11 stref--1 jest najzimniejsze i 11 najcieplejszy. Drzewa figowe tylko rozwijać w strefach 8 – 11. Wytrzymalsze odmian są w stanie przeżyć na zewnątrz w strefie 7 tak długo, jak zimowa ochrona jest opcja. Jeśli mieszkasz w strefach 1 do 6, nie rosną drzewa figowego na zewnątrz. Szybkie spojrzenie na mapę pomoże Ci określić strefę (patrz źródła).

Wybór konkretnych Sadzarka

Beton Sadzarka nadaje się do drzewa figowego, bo to jest stabilna i wystarczająco wytrzymałe, aby znieść system korzeniowy drzewka. Aby zakwalifikować się do drzewa figowego sadzenia Otwórz pulę betonu muszą mieć otwory drenażowe na dole więc woda może swobodnie przepływać przez. Rozmiar jest również ważne, jeśli chodzi o wybór plantator. Dojrzały doniczkowe drzewo figowe może rosną do wysokości 10 stóp lub więcej. Wysokość ta wymaga pot, który jest nie mniej niż 15 lub 20 litrów.

Sadzenia wymagania

Wybrać lokalizację, która otrzyma co najmniej osiem godzin pełnego słońca i wypełnienia otwarty pojemnik betonu 3/4 pełnego z zalewania gleby. Roślina drzewo figowe w centrum puli. Nawozów o przedłużonym działaniu niskiej azotu i bogate w fosfor stosowany zgodnie z instrukcją wola utrzymywać twój doniczkowe figowe rosnących zdrowy i silny. Regularnego podlewania jest niezbędna do wbicia drzewa figowe. Gleba musi pozostać wilgotnym przez cały czas; cotygodniowe podlewania z węża ogrodowego można osiągnąć. Cieplejszy klimat, tym więcej wody wymaga doniczkowe drzewo figowe.

Strefa 7 Winter Care

Jeśli mieszkasz w strefie 7, wybierz odporne drzewa figowego rosną w odkrytym puli betonu. "Turcja Brown" i "Celeste" odmian rosną dobrze w tej strefie. Gdy temperatura w strefie 7 bębnowe do stałej 10 stopni Celsjusza, nadszedł czas na zimowe ochrony. Cienkie metalowe trzymanie owinięty wokół drzewa figowego i pojemnik zapewnia solidny szkielet, który można wypełnić będzie słomy do izolacji drzewa. Wypełnić klatki ze słomy--od podstawy, górę i w górę drzewa. Powstrzymać się od podlewania w tym czasie i usunąć izolację i klatki na wiosnę po odwilży.