Jak do koszenia trawy, które jest zbyt długo

Jak do koszenia trawy, które jest zbyt długo

Trawniki zarośnięty uzyskać z wielu powodów. Choroby lub urazu może Cię od utrzymania go lub mogą być odwołani przez dłuższy czas i powrócić do długiej trawy. Czasami, gdy ktoś kupuje dom trawnika nie zostały załatwione. Niezależnie od przyczyny, jest to metoda cięcia długą trawę, która pomaga zapewnić jej zdrowie.

Instrukcje

•Kawalki trawnik, gdy jest sucho. Gdy jesteś cięcia trawy długie, to będzie mniej śliskie i mniej prawdopodobne, aby zlepiają jeśli jest sucho.

•Kawalki trawnik z kosiarka na najwyższym ustawieniu. Trawa ma korony, które są części, które obsługuje jego wzrostu. Jeśli możesz odciąć korony przez koszenia trawnika zbyt niskie, w pierwszym, trawnik będzie umierać. Kosić powoli, które pomogą przejść długi trawy kosiarki.

•Wait kilka dni po pierwsze cięcie i kosić trawnik na następnego najniższym ustawieniu na kosiarkę. Korony trawa naturalnie pójdą w dół z każdego cięcia.

•Nie nie cięcia trawy niższe Jeśli zauważysz, że zaczyna się brązowy. Zamiast przechowywać go kosić na tej samej wysokości i kontynuować podlewania aż greens trawa ponownie i korony jest przywracany.

Szukanie koszenia przy niższych ustawieniach co kilka dni do trawnika jest na wysokości pragniesz. Zamiast zostawić sadzonek do mierzwa, worek je do dyspozycji. Gdy trawa jest szczególnie długa, sadzonki może spowolnić kosiarki.