Jak wyprostować płotu z oczu śruby

Jak wyprostować płotu z oczu śruby

Czasem to jest możliwe do płotu się wypaczonych lub chudego. W tym przypadku naprawić, to wstawiając oko śrub do posta i zastosowania drutu owinięte winylu jako prostowanie klamry. Drut nie będzie rozciągać lub przerwy i pokrycie winylowe chroni przewód z elementów. To ważne, aby drut tak mocno jak możliwe między przed dokręceniem śruby dwa oka dają największe prostowania krzywej post.

Instrukcje

•Measure około 6 cali w dół płotu z centymetrem i zaznaczyć ołówkiem, w środku posta. Znak po przeciwnej stronie posta ze strony krzywej pozwala na instalację linii wsparcia.

•Hammer paznokci na post zauważyć znak o cal głęboko aby utworzyć otwór starter dla bolt oczu. Ściągać paznokci Wróć się i umieść punkt bolt oczu na otwór. Twist bolt oczu do otworu kilka razy, a następnie włóż koniec jazdy śrubokrętem przez okrągły pętla bolt oczu. Kolei śrubokręt, więc zaciska w post o połowę długość śruby.

•Napęd paznokci 6 cali się od dołu centrum przeciwnej ogrodzenia post z jednego z nowych bolt oczu. Usuń paznokci i włóż drugi bolt oczu do tego postu. Przekręcić śrubę połowie drogi do drewna przy użyciu śrubokręta.

•Wrap jeden koniec drutu owinięte winylu przez oko śrub na stanowisku pochylony i upewnij się, że to jest związać i nie poluzowała. Wyciągnąć resztę drutu przez innych bolt oczu, więc istnieje przekątnej klamry do pierwszego posta. Wyciągnij przewód jak mocno, jak to możliwe i krawat drugi koniec bezpiecznie.

•Włożyć śrubokręt do oka dolnej śruby i dokręcić go do post aby przewód jak mocno, jak może dostać. Powoli zaczyna zwrotnym bolt oczu sie plansza pochylony, tak, że zaczyna się wyprostować po krzywej. Alternatywny, zaostrzenie między śruby oczkowe wyższe i niższe do utrzymania napięcia nawet na obie śruby aż zadowolony z post stanowisko. Sprawdź post pochylony z poziomu, w razie potrzeby.

Porady & ostrzeżenia

  • Po prostu dokręcić śruby do drewna więcej, aby usunąć wszelkie luzy, który pojawia się w przewodzie w czasie.
  • W przypadku braku drugi post związać zbyt jest dopuszczalne krawat off dolnego końca drutu wokół drzewa lub innych stałych obiektu.
  • Dokręcić śruby równomiernie przez naprzemienne im uniknąć zbyt wiele nacisku na jedną śrubę nad innymi.