Jak wobec czysty propan Grill palnik

Jak wobec czysty propan Grill palnik

Krajowe Stowarzyszenie gazu propan sugeruje, że czysty twój grill propanu przynajmniej raz na 12 miesięcy. Z biegiem czasu smarów i innych produktów ubocznych gotowania budować na twój propan grill palników. To może nawet zacząć zmieniać smak żywności, którą można gotować i efektywności grill. Aby zachować grill w dobrym stanie, jest konieczne dokładnie wyczyścić i usunąć wszelkie niepotrzebne substancje. Czyszczenie propan grill nie jest skomplikowany i może odbywać się w około godzinę.

Instrukcje

•Umieść na kuchni gumowe rękawice do czyszczenia. Upewnij się, że zawór propan zestaw do położenia "Off", obracając go w prawo aż nie chce się włączyć dłużej. Usunąć grill kraty i ustawić je na bok.

•Wyjąć Brykiety i ustawić je na bok. Odczepić palnika i wysuñ j± palnika. Usuń pokrywę palnikiem.

•Tworzenie mieszaniną wody i mydła dodając 1 łyżki mydelniczka i 1 szklanka octu destylowanej do 1 galon wody ciepłej. Użyj mydelniczki, która przecina smar do najlepszych wyników. Nasycenia szmata z roztworu woda z mydłem i szorować palnika rury okładce. Usuń wszystkie gunk i smar budować. Czysty trudne miejsca szorowanie pad.

•Sterowanie otworów na ssawna przez trzymanie wykałaczki w nich i przekręcając ją w ruchu po okręgu--musisz użyć wielu wykałaczki do tego. Suche przemiennika ręcznikiem.

•Saturate oddzielnym szmata z roztwór mydlany woda i czyste każdego palnika na dole grill. Czyszczenia palnika szorowanie pad jeśli to ma nadmiernego kompilacji. Umyć mydłem z palników z węża z wodą i wysuszyć palniki z ręcznikiem.

•Reassemble grill przez podłączenie ssawna i umieszczenie Brykiety w dolnej części grilla. Czysty Brykiety obracając je do góry dnem i oświetlenie grill na 15 minut, pozwalając tłuszczu spalić od skały--to jest opcjonalne. Podkręć Brykiety z prawej, raz grill stygnie.