Strona główna kompostowania pojemników

Strona główna kompostowania pojemników

Zamiast tracić swoje odpady, może przekształcić go w kompost bogate w składniki odżywcze, które dodaje wigoru do Twojego ogrodu. Kompostowanie stanowi okazję dla ogrodników do promowania witalność roślin i zwiększyć wydajność podczas recyklingu odpadów. Kompostowanie śmiecie wahają się od prostych do opracowania i sukces zależy jak ich używać do zarządzania kompost. Wybrać pojemnik, który pasuje do swoje potrzeby, wymagania dotyczące budżetu i okolicy.

Upadki Bin

Upadki pojemniki mogą być zakupione lub wykonane z 55 galonów bębny lub plastikowe pojemniki na śmieci z pokrywkami. Te pojemniki pracy z toczenia mierzwa, a także zapewnić więcej tlenu do kompostu poprzez napowietrzanie otwory. Upadki pojemników siedzieć w ramkach z ziemi i zazwyczaj mają uchwyty rozkręcić pojemnika. Napowietrzanie otwory i mechanizm skrętu umożliwiają więcej tlenu do kosza, wynikające w krótszym czasie kompostowania i mniej zapach--i co tumbling pojemników opcja dla ogrodników mieszkających w obszarach miejskich. Dodanie gleby do kosza przyspiesza rozkład materii organicznej.

Zamkniętego pojemnika

Również doskonale nadaje się dla ogrodników mieszkających w tym mieście, zamknięte kompost, kosze są wykonane z recyklingu tworzyw sztucznych; ukryć kompost i świetnie się komponują z schludny, miejski krajobraz. Są one idealne do kompostowania zimny, który wymaga nie mieszania lub zwrotny; jednak materiał może przejąć rok rozbicie na użyteczne kompost. Zamkniętego pojemnika kompostowanie wymaga trochę utrzymanie rozpoczętego, co czyni go idealnym dla osób z trochę czasu poświęcić na kompostowanie i tych nie spieszy do niego.

Skrzynia otwarta

Otwarte compost pojemników, zwykle wykonane z drewna, oferują elastyczność podejmowania gorących lub zimnych kompostu. Otwarta konstrukcja pozwala na łatwe Włączanie i zbiorów; Jednakże kompost nie jest całkowicie ukryte z widzenia. Można zbudować otwartych pojemników w wielu konfiguracjach, w tym łączenia kilku pojemników razem do oddzielenia różnych etapach procesu kompostowania. Otwartego kompostowania wymaga więcej miejsca niż inne metody, a pojemniki mogą być drogie, aby zbudować lub kupić.

Biohumus Bin

Idealne dla mieszkańców apartamentu, bin Biohumus wykorzystuje brandling lub czerwone robaki do rozbicia odpadów kuchennych do użycia nawozów. Te pojemniki, zazwyczaj wykonane z ciemnego pojemniki z tworzyw sztucznych, są wystarczająco małe, aby utrzymać w pomieszczeniu pod zlewem lub w szafce. Mieszanie notki gazety, komputer papieru, tektury i mech torfowy z gleby i wody, tworzy doskonałe pościeli dla robaków. Owoców i warzyw resztki kawy miele i torebki herbaty może być pochowany pod kołderkę dla robak żywności. Robaki zjeść resztki i tworzenie wysokiej jakości nawozów nadaje się do ogrodu i doniczkowe.