Problemy z puli Neti

Problemy z puli Neti

Używać puli neti do płukania alergenów z zatok przez proces znany jako nosa nawadniania. Chociaż są one znane objawy alergii i zapewnienia pomocy dla osób cierpiących na przewlekłe, neti pots mogą zrobić więcej szkody niż pożytku w niektórych użytkowników.

Słaba budowa

Neti garnki z gliny i ceramiczne może pęknąć podczas puścił. Uniknąć marnowania pieniędzy w puli neti kruche i wybrać plastikowej, jeden, który ma tendencję do kosztują mniej, jak również. Lub użyć puli neti ze stali nierdzewnej dla większości trwałość.

Dyskomfort

Niektórzy użytkownicy skarżą się, że przy użyciu puli neti do płukania zatok powoduje łagodny ból lub dyskomfort. Jednak żadnych dolegliwości zazwyczaj występuje z powodu błędu użytkownika. Nigdy nie używać wody sam; dodać soli lub użyć roztworu soli, aby zapobiec kłucie. Należy unikać używania wody, która jest wyjątkowo gorących lub zimnych zapobiegające raniąc delikatnych tkanek.

Skażenia

Użytkownik, który zapomina czyścić po każdym użyciu puli neti powodują bakterie budować wewnątrz urządzenia. Zawsze umyć puli neti w gorącej wodzie z mydłem i dokładnie wysuszyć, aby zapobiec zakażeniu.