Jak używać piły jaskółczy ogon

Piła jaskółczy ogon jest mały powrót widziałem, tak tnie gdy ostrze jest wyciągnięta "Powrót" do siebie. Używane, jak sama nazwa wskazuje do cięcia ściśle wiąże się (rodzaj drewna wspólne gdzie "palce" przeplatać się ze sobą), to widział jest zdolny do bardzo precyzyjnego cięcia. Chociaż większość jaskółczy ogon piły Pilarki poprzeczne (interdyscyplinarności drewnopodobnych) niektóre są zaprojektowane ze wzorem Piła. Te piły zwykle mają dużą liczbę zębów na cal i są zestaw do opuszczenia wąskie rzazie, czyli materiał usunięte podczas procesu cięcia. To widział jest wzmocnione na szczycie ostrza zespołu sztywny metalu w celu zapewnienia kontroli.

Instrukcje

•Practice obsługi piły prawidłowo, tak że możesz przyzwyczaić się do poprawne umieszczenie strony podczas cięcia. Sprzeczne z naturalnym sposobem może posiadać regularne Piła chcesz używać tylko trzy palce do uchwyt uchwyt i palcem wskazującym do klamry ostrza. Kciuk powinien być z jednej strony uchwytu, palec wzdłuż górnej części tarczy, z pozostałych trzech palców po przeciwnej stronie na uchwycie od kciuka. Trzymaj go tak, jakby były symulacji dłoni jak pewien pistolet, z palcem wskazującym rozszerzone. To zapewni Ci z lepszą kontrolę i lepiej wyciąć.

•Trzymając ostrze piły (zęby) z powierzchni drewna. Nie kąta piły w ten sam sposób, jak może regularnie Piła. Gdy przy użyciu jaskółczy ogon, najlepszy wynik zostanie wyprodukowany przez całkowicie równo cięcia przeciwko akcji (drewno jest cięte). Nie trzeba być twardym i szybko na tym etapie. Powolny, stały uderzeń przyniesie bardziej dokładne i czyste cięcie. Cierpliwość jest kluczem.

•Practice. Jako zawodowy lub hobbystów jesteś pewny, że odpady drewna r. wokół sklepu. Dodać kawałki zróżnicowane praktyki na te kawałki, aby poczuć jak duży nacisk trzeba zastosować biorąc pod uwagę siłę i materiał, którego używasz. Lepiej jest mniejsze ciśnienie. Umożliwić Piła do pracy. Zbyt dużo siły w dół skok spowoduje, że piła do wiązania.

•Użyj Skrzynka uciosowa (urządzenia do drewna używane do przechowywania ostrza piły wyrównane w jednym miejscu na drewno jest pocięte) gdy jest to możliwe. Proste cięcia za pomocą Skrzynka uciosowa przyniesie lepsze wyniki z cierpliwością i odpowiedniej techniki. Cięcia kąt 45 stopni na dwa małe kawałki akcji za pomocą kresek powolny, celowe zachowując ostrze równo zapewniam cięcia true, prawie bez zarzutu. Te dwa elementy mogą być następnie połączone ze sobą do produkcji tyłek kąt 90 stopni. Rzeczywiste jaskółczy ogon stawy zajmie sporo praktyki.

•Sharpen swoje ostrza, kiedy to staje się nudne do maksymalizacji Piła dla wycinania wydajności.

•Użyj Piła tylko dla cięcia określonych stawów i rogi i nigdy nie tylko zgrywania świeżego drewna. Ponieważ jest to zobaczył, że pozostanie w twój skrzynka na najbliższe lata, użyj to ma cel. Zobaczył jaskółczy ogon jest specjalnie zaprojektowany do dokładnie ręcznie cięte jaskółczy ogon i inne drobne stawy.

• Smarować ostrze piły z aplikacją oszczędzających światła oleju smarowego przed przechowywaniem Piła po użycia.