Jak czyścić żółte przebarwienia na podłodze w łazience winylu Linoleum

Podłogi winylowe linoleum w łazience można włączyć żółte powłoki woskowej zaczyna zanikać. Obszary na podłodze w łazience może mieć żółte plamy z moczu, guma poparcie na dywany i światło słoneczne. Przedmioty, które masz wokół domu służy do usuwania żółte plamy i przywracanie podłogi z powrotem do jej pierwotnego stanu. Jeśli nie traktujesz plamy od razu, może trzeba wymienić podłogę albo to pasek wosku, który może kosztować sporo pieniędzy.

Instrukcje

•Sterowanie gruzu z podłogi przez zamiatanie miotłą. To pozwoli Ci oczyścić obszar bez niczego utrudnianie plamę.

•Możesz 2 łyżki płynnej mydelniczka z 2 szklanki ciepłej wody w pojemniku. Washcloth moczyć w roztworze mydła i wycisnąć nadmiar. Szorować żółte plamy do czyszczenia powierzchni.

•Możesz równej ilości sody oczyszczonej i wody w misce. To będzie kaszka. Stosowanie pasty do żółtą plamę z gąbki.

•Automatycznie soda do pieczenia ciasto siedzieć na plamę na jedną do dwóch godzin, następnie szorować go z czystej gąbki i ciepłej wody. Jeśli nadal występuje żółte plamy, można spróbować stosując roztwór octu.

•Soak peeling szczotka w occie i działa on na żółtą plamę przez szorowanie w ruchu po okręgu. Płukać roztwór od podłogi czystą wodą.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli nie można usunąć plamę, będziesz musiał skontaktować się z profesjonalnym. Na podłodze linoleum mogą potrzebować pozbawiony wosk do usunięcia nagromadzonych wosk. Po usunięciu gromadzeniu wosku, trzeba będzie zastosować nową aplikację wosku do podłogi.