Jak wymienić wentylator łazienka Extractor

Ekstraktor, lub spalin, wentylator, łazienka ma szeroki zakres zastosowań, w tym usuwanie zapachu z powietrza i usuwania wilgoci z łazienki. Usuwanie wilgoci jest szczególnie ważne, ponieważ eliminuje wilgoć w łazience pomaga zapobiec pleśni tworząc na ścianach i uchwyty. Jeśli łazienka wywietrzniki przestał działać, należy wymienić wentylator jak najszybciej. Jest to projekt, który wielu właścicieli domów poradzi sobie.

Instrukcje

•Measure wywietrzniki łazienka, która jest już zainstalowana w ścianie lub suficie łazienki do określenia wielkości wentylatora trzeba go zastąpić. Można kupić wentylator w różnej wielkości, ale łazienka Ekstraktor wentylator rozmiary są oparte na wielkości sali i w większości przypadków, wentylator, który już jest zainstalowany będzie odpowiedniej wielkości. Kupić zamiennik fanem tej samej wielkości.

•Zamień odłączenie zasilania do części domu, w którym łazienka mieści się przez rzut przełącznik dla tej części domu w polu wyłącznika. Spróbuj na światła w łazience aby upewnić się, że zasilanie jest wyłączone.

•Wyjąć łazienka wywietrzniki, który jest zainstalowany. Aby usunąć wentylatora, odkręcić śruby z przodu wentylator, które trzymać go w miejscu. Trzymać wywietrzniki przy odkręceniu, tak, aby nie spaść z sufitu.

•Odłącz przewody z tyłu wentylatora, które podłączyć go do gniazda zasilania. W większości przypadków należy usunąć trzy czapki z drutu i zrelaksować się trzy zestawy przewodów od siebie. Jak do tej pory, Uwaga, której kolorowe drutu przywiązuje do drutu który z góry. Wyciągnąć wywietrzniki od sufitu.

• Wymiana wentylatora do otworu w suficie i dołączyć przewody w taki sam sposób, że były one związane z oryginalny wentylator. Umieścić przewód czapki z powrotem na miejsce przez podłączone przewody.

•Dosunąć wymiana wentylatora w oryginalnym otwór w suficie tak, że śruby otworów linii oryginalnych otworów na śruby. Otwory te powinny już wyłożona z belek sufitu, dając wentylator solidniejsze podstawy do połączenia.

Porady & ostrzeżenia

  • Wielu fanów Ekstraktor mogą być usunięte z wewnątrz łazienka, ale jeśli wentylator jest zainstalowane na suficie i dom posiada poddasze, wentylator może został zainstalowany ze strychu. Tak długo, jak widać śruby z przodu wentylator jednak, mogą być przekonani, że został zainstalowany z łazienki.