Jak naprawić dach asfaltu

Pomimo ich trwałość dachy nie są odporne na pękanie, bańki lub szkody wiatr. Każdy z tych problemów może spowodować uszkodzenie wody w czasie. Jeśli istnieją powszechne problemy do dachu, może być konieczne do całkowicie zastąpić półpasiec. Jednak kilka izolowanych obszarów uszkodzenia mogą być łatwo naprawione bez całkowitej wymiany dachu asfaltu. Bez względu na to, jakiego rodzaju szkody jest obecny ta sama procedura jest używany do usunąć złamane gonty i zastąpić je.

Instrukcje

• Odszukaj półpasiec, które powinny zostać zastąpione. Przeciek jest dobrym wskaźnikiem, problem, ale wypaczonych lub pęknięty gonty również powinny zostać zastąpione, tak szybko, jak są one zauważone.

•Wyjąć paznokcie, które są przytrzymanie uszkodzony fragment asfaltu, pokrycia dachowe, przy użyciu bar podważyć. Spójrz pod gonty, że są dwa rzędy powyżej uszkodzony gonty na paznokcie, które są zabezpieczenia sekcji, które chcesz usunąć. Również należy usunąć wszelkie paznokcie z sekcji bezpośrednio powyżej wiersza, że przebić półpasiec, zastępowanym.

• Wyciągnąć do usuwania uszkodzonych półpasiec. Jeśli sekcja jest trudny do usunięcia, zbadać obwodu do paznokci, które mog¹ mieæ chybi³. Należy także pamiętać, że większość gonty asfaltowe są produkowane w trzech częściach. To oznacza, że każda Naprawa wymaga minimum trzy półpaśca są usuwane.

•Jeśli uszkodzenia jest bardzo niewielkie, może tylko chcesz usunąć pojedynczy w układaniu. W takim przypadku usunąć tylko paznokcie przytrzymanie gontem, który chcesz usunąć. Następnie odciąć uszkodzony gontem z nożyce.

•Nałóż niewielką ilość dachowe cementu na dolnej krawędzi niedokończonych nowy półpaśca i przesuń je na miejsce. Upewnij się, że nowe gonty są nawet z istniejących wierszy.

•Jeśli zastępujesz jednego w układaniu, użyj Nożyce do cięcia pojedynczych gontem z sekcji zamiennik półpaśca. Następnie można użyć tego samego procesu do slajdów gontem na miejsce.

•Bezpieczny każdy gont przy użyciu dachowe paznokcie. Spróbuj umieścić paznokcie w tej samej lokalizacji ogólnej paznokcie, które były zabezpieczanie stare gonty. Bar podważyć może służyć do trzymając się sekcje gonty asfaltowe, wbijać gwoździe na miejsce.

•Umieścić kropka dachowe są cementowe nad każdym koszyczków i wszelkie dziury pozostawione przez stary paznokcie. Również dodać trochę dachówki cementowe do luki pomiędzy nowe i stare gonty, który może wyciekać. Nie należy dodawać dachówki cementowe na obszarach, które nie są objęte z widoku gonty asfaltowe.

•Naciśnij przycisk półpasiec w dół z dłoni. Dachówki cementowe więzi do spodu półpasiec, co mniej prawdopodobne, wiatr szkód w przyszłości.

Porady & ostrzeżenia

  • Przy zakupie wymiana półpasiec, wybierz półpasiec, które mają taką samą grubość i długość życia jako istniejącego dachu, nie tylko samo kolorów i tekstur. W przypadku usuwania dużych obszarów półpaśca, zawsze rozpocząć pracę z górnego wiersza. Podczas zastępowania półpasiec, odwrócić kierunki i rozpocząć z dolnym rzędzie.
  • Nigdy nie próbuj działać na swój dach, jeśli jest wilgoć, może poślizgu i stać się poważnie rannych. Gonty asfaltowe stają się sztywne z zimna, więc nie próbuj działać na dachu, jeśli jest mniejsza niż 60 stopni Celsjusza. Jeśli w nocy było zimno, poczekać, aż po południu przed rozpoczęciem tego dachu i gonty są wystarczająco ciepłej, aby zapobiec przypadkowemu pękanie.