DIY: Pergola projekty

DIY: Pergola projekty

Altany i pergole są nowoczesne trendy w budownictwie. Lat stary dom zwiększyć ich wartość właściwość i odwołania z pergolami, zwłaszcza odmiany spadzistym dachu. Istnieją dwa podstawowe rodzaje pergole: wolnostojące i załączony. Dachy są różne, w zależności od potrzeb: bluszcz, winorośli lub rośliny wisiały na dachu zapewnić jakiś cień i mnóstwo uroku; odcień tkaniny zapewnia więcej pokrycia z upał i deszcz; podczas gdy stałe dachy drewniane winylu lub aluminium zapewniają pokrycie w każdych warunkach pogodowych. Klucz do wszelkich pergola jest jak posty wsparcie jego napowietrznych belki i elementy wiszące roślin, ganek huśtawka i światła.

Instrukcje

•Wybierz obszar. Należy pamiętać, część: Narysuj miejscu chcesz, a następnie krok do tyłu i spojrzeć na to z wszystkich kątów. Pergola powinna uzupełniać inne elementy lub być Centralnym punktem, ale powinien nigdy nie konkurować lub przerastają Twojej przestrzeni. Małe pergole partnera z paleniskami lub baseny; natomiast duże pergole mogą być punktów kontaktowych duże ogrody i podwórkach.

•Factor w funkcji, ilość cienia, które chcesz i w jakim czasie dnia chcesz odcień. Te czynniki wpływają również na Twojej lokalizacji.

•Wybierz materiał: drewno, winylu lub aluminium. Pergole wykonane od podstaw można również włączyć ramki żelaza ze szkła lub wyczyść laminatu dachów.

•Wyszukiwać różnych planów i zestawy stron internetowych takich jak gardenpergoladesigns i ośrodków majsterkowanie. Zdecydować się na swój czas i umiejętności poziomie. Budować od podstaw lub od zestawy, które mają instrukcje montażu obrazowym i kotwiczenia dostaw; oddzielne zaopatrzenie kotwienia tylko kosztować więcej i może nie pasuje określonego zestawu.

•Build Twoje posty i napowietrznych belki. Postów powinna być ustawiona w zasadach że można polać sobie lub kupić prefabrykatów betonowych. Posty powinny być wystarczająco silne, aby obsługiwać wagę napowietrznych belki.

•Enhance pergole z bluszczu, pełzania rośliny, wiszące donice, nawet swing ganek. Dodać ławki i stoliki wykonane z materiałów, które uzupełniają pergola jest stylów: kwiecisty kutego żelaza wiktoriańskiej, współczesny kutego żelaza, proste drewniane ławki, wyściełane ławki drewniane lub kombinacji tych materiałów. Tworzenie atmosfery z zewnątrz ciąg świateł i świece.

Porady & ostrzeżenia

  • Dodać Victorian, Piernik wykończenia lub sztuki dekoracyjne wykończenia.
  • Wybierz cedr na jej piękno i jej odporności na próchnicę.
  • Się że urocze stare, wyblakły wygląd z recyklingu sekwoja i cedr.
  • Przeczytaj co zestaw starannie, aby określić, jeśli poziom umiejętności pasuje do Ciebie. Każdy zestaw ma swój własny zbiór instrukcji. Uzyskać porady od personelu sklepu, Jeśli otrzymujesz zestaw z cegły i zaprawy sklep.
  • Dostać elektryk przy instalowaniu światła.