Moja zmywarka nie drenażu i jest zatkana

Zmywarki są wielką urządzenia, aby mieć w domu. Jednak czasami stać zatkane, i to utrzymuje ich z prawidłowo opróżniania po cyklu czyszczenia. Wiele rzeczy może być przyczyną. Trzeba ustalić przyczynę skleić i naprawić, aby powrócić do zmywarki do używalności.

Szczelina powietrzna

Szczelinę powietrzną jest funkcją ochronną w wiele zmywarek który pomaga utrzymać w czystości, jeśli kiedykolwiek dostaje zatkane zmywarka. Szczelinie zatrzymuje wodę z drenażu umywalka z dostaniem się do zmywarki. Można się jednak zapychać z gruzu. Aby rozwiązać ten problem, znaleźć szczelina powietrzna zlew, który jest zwykle w górnej części zlewu i "pokryte przez małe, kawałek chrom," według Don Vandervort w domu porady. Osłonę, jak również osłonę z tworzywa sztucznego i usunąć wszelkie zanieczyszczenia utkwiła w szczelinie powietrznej za pomocą wykałaczki. Zastąpić WPR i okładka. Wykonać jeden cykl płukania szybki wobec zobaczyć jeśli ten sta³y ten problem drenażu w zmywarce.

Wyczyścić sitko

Jeśli zmywarka nie jest prawidłowo opróżniania i podejrzewasz skleić gdzieś, problem może być, że sitko może wymagać czyszczenia. Niektóre modele zmywarek są wykonane tak, że można łatwo usunąć sitko; skonsultować się z instrukcji obsługi, aby zobaczyć, czy to może być usunięty. Sitko znajduje się u podstawy obudowy pod pachą spray DNA, zgodnie z Vandervort. Usunąć hubcap i podnoszenia ramienia spray stać na sitko. Oczyścić za pomocą szczotki drucianej i ciepłej wody. Umieścić filtr z powrotem i Włącz cykl aby zobaczyć, czy zmywarka będzie prawidłowo spuścić.

Wąż spustowy

Zmywarka, która nie jest odprowadzanie może mieć węża spustowego, które jest zatkane lub skręcone, gdzie woda nie może przenieść przeszłości pewnym momencie. Aby uzyskać dostęp do węża spustowego, wyjąć na dole panelu zmywarki. Sprawdź wąż do żadnych oznak krotnie lub zginanie; Jeśli zostanie odnaleziony, rozwikłać ją tak, że woda może biegać swobodnie przez węża. Wyciągnąć wąż ze zmywarką do naczyń i sprawdź, czy wewnątrz każdej drewniaki. Można użyć wyciągnionem drutu wieszak do nich sprzątać. W zależności od zużycia nanosi się na węża być może nadszedł czas aby go zastąpić.

Śmieci

Zmywarki i śmieci są połączone za pomocą samej kanalizacji, więc jeśli śmieci jest pełny lub nieprawidłowe, a następnie to spowodowałoby zmywarka pojawiają się zatkane lub nie drenażu prawidłowo. Włączyć śmieci, aby go opróżniać i sprawdzić, czy działa poprawnie.