Jak zorganizować wazony na gzymsie

Gdy jesteś dekoracji gzymsie, wazony są atrakcyjne opcje. Pochodzą one w różnych kształtów, rozmiarów i kolorów. Wazony będzie zwrócić uwagę na miejsce i może przyczynić się do integracji schemat kolorów w pokoju. One także podkreślenia stylu projektowania, gładki, nowoczesny wygląd i urok zabytkowej. Wypełnić wazony atrakcyjne elementy, które zwiększają tematu pokój.

Instrukcje

Wazy wypełnione kamieniami lub bambusa

•Purchase wazony w rozmiarze, który jest zgodny z twój gzymsie. Na przykład wąskim gzymsie ozdobione wysoki, butli jak wazony pomoże w utrzymaniu elegancki wygląd nowoczesny den lub salonie. Wybierz co najmniej dwa jasne szklane wazony i jeden wazon, który jest większy niż reszta.

•Arrange wazony w prostej linii, około 6 cali od siebie, wzdłuż gzyms. Umieścić szklane wazony na obu końcach gzyms i największych wazon w centrum.

• Napełnij parafiną wazony po obu stronach gzyms z kolorowych kamieni, które pasują do kolorów systemu w pokoju. Na przykład czerwony rubiny doda wyraźne ciepło do pokój urządzony w ciepłych neutralne np czekoladowy brąz lub tan.

•Spray syntetyczne pędy bambusa z brokatem lub farby w sprayu w cień że współrzędne z palety kolorów w pokoju. Na przykład, srebrny brokat lub jasny turkus jest idealny do pokoju urządzonego w cool neutralne, takich jak szary. To również dodać pop kolorów na czarno-białej kolorystyce. Umożliwić bambusa do całkowitego wyschnięcia.

•Umieścić bambus pędy w duży wazon w środku gzyms.

Wazony z sezonowe dekoracje

•Wybierz jeden duży wazon dla centrum kominkowe i dwóch mniejszych, płytkie wazony do pozycji po obu stronach głównej wazon. Wybierz wazony ceramiczne w kolorach, które koordynują z sezonu, w którym jesteś wykończeniowe, takie jak cytryna żółty lub aksamitny pomarańczowe lato lub hunter green i kakao brązowy na jesień.

• Napełnij parafiną centrum wazon z sztucznych kwiatów, które pasują do sezonu. Jasne czerwone lub pomarańczowe tulipany lub kombinacją stokrotki białe lub różowe są odpowiednie na wiosnę, podczas gdy poinsencji są orientacyjne w sezonie zimowym. Sztuczne kwiaty można użyć jako dekoracji rok po roku. Można również wybrać świeże kwiaty, aby dodać subtelny zapach do pokoju.

•Pour sezon specyficzne potpourri na dwa płytkie wazony na lewej i prawej duży wazon głównego. Latem lub wiosną potpourri wykonane z suszonych plasterków cytrusowych i olej bergamotka doda ożywczy zapach do pokoju, podczas gdy jesień potpourri wykonane z olejkiem cynamonowym, szyszki i plasterków suszonych jabłek dodaje poczucie ciepła do obszaru podczas jesieni.