Ptak skutecznej kontroli

Podczas gdy ptaki są piękny dodatek do populacji dzikiej przyrody, wiele może stać się szkodników, jeśli nie właściwie kontrolowane. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli określają, że nieruchomości sprawia, że odpowiednie środowisko naturalne dla zagnieżdżenia. Ptaki mogą być głośno i bałagan, a niektóre przenoszą potencjalnie niebezpiecznych chorób. Kontrolowania populacji ptaków wokół Twojego domu może być trudne, ale nie jest niemożliwe.

Zniechęcanie siadające

Pierwszym krokiem w kontrolowaniu ptaków jest aby zrozumieć, jakie rodzaje ptaków są posiadanie pewien problem rezygnować. Ptaki, podobnie jak większość innych zwierząt, są w różnych gatunków, każdy z różnych idei, co stanowi odpowiednie środowisko roosting. Najczęściej spotykane ptaki szkodników są szpaków, wróble i gołębie. Jednym z najbardziej skutecznych metod odstraszenie długoterminowych Goście jest aby zapobiec ich diecie ptaków. Wiele ptaków są zwierzętami społecznymi i cieszyć się ich diecie w dużych populacjach. Instalując kolce ptak na dachu i zwisów tworzenia niegościnnym środowisku, zachęcanie do ptaków do gniazda gdzie indziej.

Usuwanie źródeł żywności i zagnieżdżanie witryn

Większość ptaków wolą Grzęda w obszarach z łatwym dostępem do źródeł żywności i osłonięte do zagnieżdżenia. Ptaki są oportunistycznego karmniki i częściej obszary, które oferują łatwe posiłki. Usuwanie wszystkich karmników dla ptaków i dostęp do trashcans powstrzyma wiele ptaków. Również usuwanie dostępu do ciepłych, osłoniętych, zagnieżdżanie miejsc, takich jak otwory wentylacyjne, kominy, Podbitki i poddaszy zmniejszy szanse na zagnieżdżenie. Ptaki można zagnieździć w niemal każdy zakątek i rysa. Uszczelnienia lub siatki przez otwory, które potencjalnie mogłyby przyciągnąć gniazdowania ptaków. Należy pamiętać, że wróble można wprowadzić dziurę wielkości piłeczki do golfa.

Zagrożenia dla ptaków na ludzi

Ptaki można utworzyć bałagan z odchodów i materiały do budowy gniazd. Ptasie odchody zawierają właściwości rozpuszczalnika, które można pałaszować na pomalowane powierzchnie. Zagnieżdżanie w Kominy mogą powodować zagrożenie poważnego pożaru. Gniazda można również zablokować wentylację domu i stworzyć niezdrowej atmosfery. Ptaki nosicielami bakterii w ich odchody, które mogą zainfekować ludzi. Mogą również wprowadzać pasożytów, takich jak kleszcze i drobiazgi, które mogą powodować choroby u ludzi. Ptak skutecznej kontroli jest nie tylko kwestią unsightliness, to jest ważne dla zdrowia, jak również. Jeśli próby powstrzymania ich nie są pomyślne, kontakt profesjonalne usuwanie dzikich zwierząt.