Wskazówki dla Sansa E260

Wskazówki dla Sansa E260

Sansa E260 osobisty głoska bezdźwięczna urządzenia jest model, który obsługuje odtwarzanie audio i wideo. Oprócz odtwarzania mediów, E260 można także odbierać sygnały FM i nagrywać je dla przyszłych słuchanie muzyki w urządzeniu. Jeśli masz zamiar uzyskać jak najwięcej z twój Sansa E260, możesz skorzystać z kilku porad i wskazówek.

Zapisać duże pliki na pamięci zewnętrznej

Oprócz pewien dysk twardy Sansa E260 osobisty głoska bezdźwięczna gracze obejmują również pamięć rozprzestrzenienie szczelina. Ten automat może pomieścić karty MicroSD do 8 GB pojemności. Bo E260 ma tylko 4GB pamięci, może więcej niż trzykrotnie pojemności urządzenia za pomocą karty MicroSD dużej pojemności. Karty z komputerem służy do przesyłania dużych plików, takich jak długometrażowych filmów, bezpośrednio do karty, więc nie musisz czekać na proces synchronizacji występują.

Tworzenie list odtwarzania w locie

Chociaż można tworzyć własne listy odtwarzania na komputerze, jeśli chcesz nagle usłyszeć ciąg poszczególnych piosenek, można również utworzyć tymczasowe listy odtwarzania na urządzeniu. Po prostu przejdź do pierwszy utwór, który dla listy odtwarzania, naciśnij przycisk "Podmenu" i wybierz "Dodaj do listy." Znaleźć następnego utworu, który chcesz dodać do listy odtwarzania z tymczasowych i następować po ten sam proces, aby dodać dodatkowe utwory.

Zorganizować piosenek przez popularność

W każdej kolekcji piosenki masz piosenki, którą można słuchać w kółko i tych, co tylko chcesz słuchać co raz na jakiś czas. Aby pomóc Państwu w zorganizowaniu muzyki i pomóc więcej muzyki, którą chcesz grać, Sansa E260 obejmuje system oceny. Naciśnij przycisk "Podmenu", gdy podczas słuchania utworu i wybierz "Oceń tę piosenkę" przypisać 1 - do 5 gwiazdek dla piosenki. 5 gwiazdek zapewni piosenka pojawia się u góry listy odtwarzania utworów wysoko oceniane i będzie odgrywać coraz częściej, kiedy gracz jest w trybie shuffle. Niższej oceniane piosenki nie pojawią się na każdy Oceniony jako listy odtwarzania i nie zagra jak często, kiedy gracz jest w trybie shuffle.