Gdzie można uzyskać baterie SLR?

Gdzie można uzyskać baterie SLR?

Single lens reflex (SLR) kamer od dawna to standardowy typ używany przez profesjonalistów na całym świecie. Umożliwia ręczne sterowanie czas naświetlania i ustawienia przysłony i wymiennych obiektywów, które mogą być zamienione w zależności od potrzeb fotografa. Od czasu wejścia cyfrowe aparaty fotograficzne, stały się bardziej powszechne wśród amatorów. Wszystkich, ale najstarszy lustrzanki trzeba baterie do zasilania soczewki lub ekran dotykowy. Ich znalezienie jest łatwe.

Sklepach kamery

Prawie wszystkie miasta i duże miasta mają co najmniej jeden dedykowany aparat magazynu. To jest dobrym miejscem do szukania, zwłaszcza, jeśli twój aparat fotograficzny SLR korzysta z własnych baterii, który pasuje tylko jeden model. Niektóre aparaty fotograficzne użyć również standardowe baterie AA, ale sklep fotograficzny jest nadal dobry zakład, aby znaleźć baterie AA, które są wykonane dla kamer lub elektronika. Sklepach aparatu są również dobrym miejscem do szukania dla akumulatorów, które rozwiń pojemność baterii telefonu SLR.

Bezpośrednio od producenta

Canon i Nikon cyfrowych lustrzanek mają tendencję do używania ich własnych typów zastrzeżonych baterii. Kanon baterie zawierają LP-E5 i BP-511A, podczas gdy Nikon aparatów często używają EN-EL9 akumulator lub theEN-El3a. Sprawdź swój własny aparat obsługi lub patrzeć na jego baterii, aby znaleźć numer modelu. Można kupić je online w sklepie firmy za pomocą karty kredytowej i ich wysłane do Ciebie. (Patrz źródła).

Magazyn i domów towarowych

Każdy duży sklep z działu elektronika będzie czas niektóre akumulatory do cyfrowych aparatów fotograficznych. Zawsze warto jest dalej aby sprawdzić, czy czas modelu dokładnie, czego potrzebujesz. Jeśli twój aparat fotograficzny SLR używa AA lub CR-2s (dwa rozmiary standardowe bateria cylindryczna), będą miały łatwiej; Oba są powszechnie zaopatrzony przez departamenty elektroniki.

Apteki

Wiele dużych aptekach mają rozgałęzione ze sprzedaży leków i mają małe elektronika sekcje; może posiadać kilka niestandardowych wymiany akumulatorów i z pewnością będzie prowadzić AA; CR-2s są nieco bardziej rzadkie, ale mogą być także dostępne. Ponieważ wiele aptek są otwarte późno lub 24 godzin, to może być dobrym rozwiązaniem jeśli jesteś pilnie świeże baterie w czasie niewygodne.